Jump to content

Национална среща на форума за 2015


Recommended Posts

Макар гръмкото заглавие, следва съвсем не дотам гръмка тема.

 

Тъй като минали години за национална среща започваше да се говори на пролет, а вече е пролет, отварям тема, в която поне да видим има ли интерес към такова събитие. Лично аз не мога да се наема с организацията на нищо сериозно, а преди 5ти юли с почти сто процентова сигурност не бих могъл и да присъствам. В същото време ще се радвам да помогна административно, като при евентуално развила се дискусия и повече конкретика, да изпратя един масов имейл до всички регистрирани във форума, с което да ги уведомя за предстоящо събитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит за такава среща. Като местоположение на срещата нямам претенции, но предполагам ще е най-удобно някъде в Централна България, за да може да се стига за 3-4 часа от всички желаещи.

 

P.S. (следобед ще слагам гумите за GreatWall национ... ъъъ среща.. ъъъ за кал   :toothy12: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз съм съгласен да е в центъра на България и по-специално от северната страна на Стара планина.

 

Давайте предложение и ще направим гласуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идеята ви е да е в центъра на България то Узана е вашия избор. намира се точно в географския център ... има хижи, хотели и т.н. има и всякакви местности наоколо за разглеждане със или без автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля давайте предложения. Колкото повече толкова по-разнообразни и интересни ще са те. Знам че всеки има някакви идеи, не се притеснявайте да ги споделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли някакво развитие по темата, за района около Узана аз съм ок, но измислете дата за да си направя графика. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея нека се опитаме да привлечем и Митвас към това събиране нека направят тестдрайв, Бойко ще каже дали може, така биха дошли и хората заинтересовани от колите. Н6 аз лично го пробвах в град но би ми било интересно как се държи в планината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Още един бял вол е готов за среща на породата, но му трябва точна дата за да подреди нещо по графика. Идеята е супер, още повече, че аз съм малко в периферията /дълбоката провинция/ и пропускам срещите в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещи в София напоследък мисля, че не се организират. Някои от първоначалните собственици и инициатори не са у нас, или мерака им мина, не знам :) 

 

Напомням, ако се фиксират дати и място, ще пусна поне един масов имейл до всеки регистриран във форума за националната среща и ще стискаме палци повече хора да забележат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е събота и неделя, че колкото и да си редя графика, никакъв шанс да е извън уикенд. Според мен юли е ОК (Пример 18.07-19.07). Освен ако няма много отпускари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...