Jump to content

Качвайте тук снимки на вашия Hover!


admin

Recommended Posts

Трябваше да пуснеш една тема за гумите... Като цяло е добра гума за кал и сняг, но е регенерат, кара се с вътрешна гума и скорости над 100км/ч са противопоказни, особено лятото при висока температура на асфалта. Аз бях с такива, крайно недоволен - гумите се нацепиха вътрешно за по малко от 8000км, не ми върнаха нито стотинка гаранционно ония копеленца които се водят "официален вносител" 
Сега съм с cooper discoverer stt pro - превъзхожда тая руска помия по всички показатели. 


Моя съвет е да ги караш през зимата и на пролет ги продавай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, явно при руските гуми всичко е до бройка. На моите си пише tube less, което ще рече без вътрешни, и не са регенерат. Произведени са някъде септември 2018. Мой приятел караше такива няколко години без да ги сваля лятото и нямаше никакъв проблем. Не са се сцепили. Но явно всичко е до бройка. Аз мисля да ги карам само зимата, за лятото имам други. Пък и рядко карам с над 90км. Да не би твоите да са били от модела 540 които наистина са много зле?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да видя хубаво шарката, но мисля че бяха точно такива. Щом пише че са tubeless идеално, може да са променили технологията. А че са регенерат - всички на forward safari са регенерат, стига да уцелиш бройка. Иначе за сняг и кал - много копаят, особено в кал като ги сравнявам със cooper-a, руските хвърляха доста големи парчета кал и се почистваха много по-добре, но не бих ги взел отново :)

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Kan4o написа:

Гледам има степенки и отзад допълнителна броня...да сте жива и здрава и само ГАЗ!!!!!!

Благодаря! Пипнали са го тук и там и изглежда много добре, а управлението е......... удоволствие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.09.2018 г. at 13:09, Kan4o написа:

Хей сега и аз да се похваля....Дефлектор/ мухобойка/ и ветробрани за четирите врати и то специално за Хувър Н3..

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_003_(2).JPG

DSC_0008.JPG

DSC_0007.JPG

DSC_0009.JPG

Те това е моя да го видиш какъв е убавец....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 6 години и 80000 км и е проходим в каквито калища ме е изкарвал е разговор на хубава ракия и пукаща камина. 
 

Редактирано от Kan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за милите думи, дано пожеланията се сбъднат! . Лутах се между Rav4 и kia sportage, но този ме грабна от пръв поглед. Всички се чудиха на избора ми, но категорично не съжалявам! Ако трябва пак бих избрала него! 

Редактирано от m.todorova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карайте го безавариино и Бог да е с Вас...първото условие сте го спазили- това е наистина 4х4 , а не паркетен лъв, като останалите два- дето са за "напикан" асвалт. Другото е късмет и поддръжка....Жива, здрава на вас и семейството ви и Бог да пази България.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • admin unpinned this тема
  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Привет,с риск да ме нахокате да си покажа и аз моето Китайче.

Сигурно много хора се чудят какво правя изобщо тука...като на визия Не съм  един от вас

Преди вече 3години (ако не се лъжа) дойде време да си сменям джипката с друга (заради много малкия обем за багаж-при стария)

Бях се оглеждал,ослушвал и пресявал много...спрях се на Ховър H3,(запознах се с окачване,двг и пр. и всичко ми изнасяше) след много обикаляне и търсене на читава бройка(която я нямаше естествено) в една авто къща видях "Шон"-верния кон 🤣

Беше зле....,но открих че е със същия двигател,скорости и окачване като Вашите.

На полезен обем за багаж превъзхождаше всичко друго което съм отсял до сега,не съм и мечтал за такъв огромен камион.

Казах си тогава-ще рискувам...разтърсих се и намерих единствена обява от човек-направихме огледа с бащата и го грабнах.

Сега черпя информация от Вас за разни проблеми и решения,но се оказва че всъщност не всичко е точно както при вас.

(за пример: на предния диф нямам "шейтан машинка"-само на раздатката)

https://forums.gwm-bg.com/topic/2403-shuanghuan-s-ceo/

Безаварийни на всички ви желая!!!

1325129839_IMG_20200523_1447222.thumb.jpg.50be40ec6889872e4ff3a18cfc217770.jpgIMG_20200523_144529.thumb.jpg.97b927b559691a5414dfbc0b91499b15.jpg

IMG_20200523_144550.jpg

IMG_20200523_171450.jpg

IMG_20200523_144657~2.jpg

Редактирано от lakatnika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 years later...
Отговорено (Редактирано)

С нова визия, 16" джанти от Frontera B и чисто нови гуми 245/75, приготвил съм и комплект за боди лифт 50мм, за съжаление няма кой да го сложи. Имам уговорка с един сервиз ама не се знае още. Също мисля да сложа и едни фланци 20-25мм. Също така си взех мултимедия но не мога да подкарам бутоните на волана.

IMG_20240217_103217191.jpg

IMG_20240227_104209009_HDR.jpg

IMG_20240216_172638168_HDR.jpg

Редактирано от yaniatanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...