Jump to content
admin

Качвайте тук снимки на вашия Hover!

Recommended Posts

Да ти е честита, безавариино каране. Сподели нещо за нея-км, цена и прочие....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих я за 9000лв. километрите са 86000???? което много силно ме съмнява да е реално но ще мина през компютърна диагностика дано се разбере истинското състояние на двигателя.Годината на производство е21/12/2011 има газова уредба слагана допълнително която не включваше след преглед при съотвения доктор се оказа че някакъв контактор не прави добра връзка почисти го и проблема се реши.Свети ми лампичка на двигателя дано на компютъра да покаже какъв е проблема ,като мина ще се разбере.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вервай им в Италия са верни тия километри, гарантирам ти!!!!Карай я със здраве. какъв е газовия инжекцион-. важно е!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая монтирана. Вчера я тествах - до сега по удобно на палатка не съм спал :)

20180720_200900-1.jpg

20180720_194054.jpg

20180720_191950.jpg

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво ,,,,,,,,,със здраве да я ползваш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:occasion16:  Браво Венци, със здраве да я ползваш :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей сега и аз да се похваля....Дефлектор/ мухобойка/ и ветробрани за четирите врати и то специално за Хувър Н3..

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_003_(2).JPG

DSC_0008.JPG

DSC_0007.JPG

DSC_0009.JPG

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 9.09.2018 г. at 13:09, Kan4o написа:

Хей сега и аз да се похваля....Дефлектор/ мухобойка/ и ветробрани за четирите врати и то специално за Хувър Н3..

DSC_0001.JPG

DSC_0002.JPG

DSC_003_(2).JPG

DSC_0008.JPG

DSC_0007.JPG

DSC_0009.JPG

Супер а каква е цената на ветробраните?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EДното бе 70 другото 78 , но кое точно...чаках ги 2 месеца да ги изпратят от Русия...ако искаш тел или ел. поща...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха само продуктово позициониране ви се привижда и реклама...нали виждаш как изглежда , не е на сайта, а реален, ако искаш ела го пипни . Може и завойче да си изпрасиш, зависи от разположението на духа ми.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.10.2018 г. at 5:10, Kan4o написа:

хахаха само продуктово позициониране ви се привижда и реклама...нали виждаш как изглежда , не е на сайта, а реален, ако искаш ела го пипни . Може и завойче да си изпрасиш, зависи от разположението на духа ми.

На 1.10.2018 г. at 5:10, Kan4o написа:

Много добра визия,браво 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята каляска преди два месеца и затумних предните съкла и стоповете стана много добре,по късно ще пусна и снимки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните стъкла са подсъдни не е трябвало!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
9 hours ago, Kan4o said:

Предните стъкла са подсъдни не е трябвало!!!

Зависи колко си ги затъмнил. До някакъв процент може.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко: управлението на моторни превозни средства с предни стъкла, които не са фабрично затъмнени от производителя, е нарушение и то може да доведе до издаване на заповед за принудително спиране на возилото и до налагане на глоба от 20 лева.

Основанията затова се съдържат в чл. 105 от Закона за движение по пътищата, където се казва следното:

• Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през предните странични стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.

(2)  Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

В първата алинея на текста забраната е абсолютна. Ако обаче имате кола с фабрично затъмнени стъкла, трябва да притежавате документ, с който да докажете това пред КАТ. В случай, че въпреки производственото затъмняване решите да сложите допълнително и фолио, то това лесно може да бъде установено и пак да попаднете под ударите на закона.

Според Спогодбата за приемане на еднакви технически предписания на превозните средства фабрично затъмнените стъкла трябва да имат  75% светлопропускливост на предно и задно стъкло и 70% на странични стъкла. Това е посочено и в  Правило № 43/1988г. на ООН.

Във втората алинея на чл. 105 от ЗДвП забраната е условна – ограничаването на видимостта и намаляване на прозрачността на стъклата на задните врати е допустима. Затъмняването трябва да е до определено процентно съдържание, а не напълно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моят Ховър , от Плевен съм , ако има и други от града с удоволствие бих приел среща на по бира :)

IMG_20180414_082618.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Скоро и аз ще кача снимки,

Горд собственик съм на Hover H5 2012 2,4

Ако има желаещи за среща в София, хайде да се видим и да си направим обща снимка?

0897 87 87 79 - Красимир

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах среща с дърво, може би към средата на декември ще е готов джипа и тогава може :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моя с така мечтаните джанти 15ки. Обух го с руски гуми Forward Safari 530 и мисля, че направих добър избор за района в който живея. Джантите са от Митсубиши Паджеро с параметри 7J ET 10, 15 цола. Имах малък проблем с гайките на джантите, но срещу 100лв. бъркане в джоба се реши. Напролет ще се вдига, нещо все ниско ми се вижда... Пожелавам ви весели празници!

IMG_20181224_123202.jpg

IMG_20181224_113149.jpg

IMG_20181224_123157.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване