Jump to content

търся джанти


kaliniliev88

Recommended Posts

Tърси 6х139,7 ЕТ38 ,вътрешния при главината е 100мм ..Скоро гледах едни за 700лв ги даваше някакъв човек от Плевен мисля че беше обявата,мене ме интересуваше за 1 джанта само ,за резервна ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз карам с джанти от NISSAN TERANO след 2003 г имат 17 цола джанти ,централния отвор и междуболтовото разстояние пасват на нашите машини,J 7 ET+20,няма да качат никъде и не опират никъде.Джантите ги взех от автоморга за 400 лв ,при положение ,че на много места ми искаха 800,700 с оправданието ,че били 17ки.Бях публикувал тук във форума данни и снимки но нещо не ги намирам.Ако се интересуваш дай скайп и ще ти кача снимки на джантите и колата с тях.По мое мнение джантите са много по хубави от оригиналните на GREAT WALL,но не съм търсил толкова ефект от красотата ,колкото да имам зимен комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

А някой да знае/пробвал,дали 15-ки влизат,без да опират в спирачните апарати,за предните става въпрос.На моя ,като го взема /капариран / ще му сменям концепцията  от големи джанти+ малки гуми,  на малки джанти + големи гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от джантите-пробвах стоманени от Тойота и от Нисан. Тойотските опираха, а нисанските, поради по-големия излет, не. Сега,обаче съм с 16-ки и 30-ки гуми Ат. Мисля, че така е добре. Ако има интерес, ще има и снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от джантите-пробвах стоманени от Тойота и от Нисан. Тойотските опираха, а нисанските, поради по-големия излет, не. Сега,обаче съм с 16-ки и 30-ки гуми Ат. Мисля, че така е добре. Ако има интерес, ще има и снимки.

А 30-те не закачат ли някъде или си го поповдигнал..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

още не съм го вдигал, че е гаранционен, но и това следва. Вече видях машината на един колега от форума /отдавна не е влизал, диването му с диване/ като по негови думи лифта е боди и е 5см. Уникално изглежда и сега не мога да спя. Сега съм с 30"  АТ дайнапро /да не се приема като реклама/. Пробвах и 31", но опират съвсем леко по пластмасовите престилки /черните/ и това е само поради формата на престилките. Нужни са едни 4-5 мм за да не опират и това е лесно постижимо. Но за протокола - това е с джанти 16" ЕТ28, та ако ЕТ е 38 може и да опират по-малко или изобщо да няма проблем.

 

/от днес има и снимки в темата със снимките/

Редактирано от JI_GIT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е  раздела,купува-продава,че не го намирам....

Достъп до разделите "Купува" и "Продава" се получава при поне 25 мнения във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...