Jump to content

Стойка за резервна гума на Н5


manne

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой да е слагал стойка за резервната гума на задната броня/врата или там където може да се монтира такава?

Купих си Н5/газ/2009 на старо от Италия и държа да имам резервна гума, но не на покрива или в багажника. Моля за съвети, препоръки или направо предложения, може и със снимки, цени и т.н.

И се извинявам ако е имало вече такава тема - не намерих и затова отворих нова

 

Благодарско

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и аз се замислях за такъв вариант. След известни проучвания се отказах. Оставих гумата в багажника и там си направих стойка. Въпрос на избор е все пак и да се помисли за + и -.

Пускам и линк на фирма, която произвежда такива неща - чак в Русе ги намерих :). На Нива и Ssangyong има изработени.

http://ankorollbars.com/bg/rollbars/ssangyong

Редактирано от terminator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това на рекстъна ми се вижда доста грубо изпълнение, но пък и колегата, пуснал темата, е от Русе, и вероятно ще могат да му изработят нещо като за Ховъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Това са част от минусите. Мисля, че хората могат да го направят  и по-незабележим.

Редактирано от terminator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време видях джипара с такава стойка, имаше лого на производителя - докато стигнах до вкъщи, обаче, го забравих. Точно Анко беше, но че ще се окаже и русенска фирма - е то няма такъв късмет.

Благодаря, като/ако стане работата ще постна снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж на старите мерцедеси ML - имаха такива като аксесоар, и са доста по-елегантно изработени от това на рекстъна в сайта на русенската фирма - няма невъзможни неща :)

 

и още нещо - според мен това ако ще е хром, ще трябва да сложиш и преден булбар поне - за да не стои грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и вариант в комбинация със силова задна броня, боядисана в цвета на купето /точно на Н3 съм я виждал в тубата/. Бронята там е носещия елемент и не се налага използване на толкова тръби. Стойката се отваря отново настрани, за достъп до багажника. Бронята преминава в защита отдолу на задната част на купето. Клиповете са руски на един от техните клубове на Ховър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на този клип /11.30/ ясно се вижда металната броня и местоположението на резервната гума. Конструкцията на стойката, обаче остава пълна мистерия...

 

тук на 1.28 се вижда малка част от стойката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...