Jump to content

Ненавист -прочетете важно е и не го търкайте...иначе някой и вас ще ви изтърка.


st.videv

Recommended Posts

Колеги, не мога да разбера, защо тримата админи на почивка ми търсят грешки. Дали съм писал с главни букви, дали сам черпел с "Видевка лух", дали пък заради мен не  валял "червен сняг" може би се дразнят, че никога не съм бил послушен.... и съм казвал, че това е техен частен форум. Не знам, те ме наричат с имена, дето не съм ги регистрирал във форума. Това е от 6-7 месеца и ме накара пък и нарочно да ги дразня-за мен е гордост, единствения с 6 наказания. Колеги вярно частен е форума- четат ни и  лични те съобщенията - единия се издаде днеска, но без нас, няма да има форум. Прав бе Емо Родев миналата година- ще си направя сам форум...ЕИИ  капиталисти в мрежата този форум е за нас иначе сами ще си пишете " любовни " писма, явно това искате. Чакам или да подадете ръка и да не се правите на "голяма работа " и заедно на правим форума и то интересен- защото сега е скучен или да ме изхвърлите..Бат ви st.videv щото нито- сте ми на акъла, нито на образованието нито на......годините с опит. Чакам изгонване иначе на лични или на е-майла мерки да заздравим този форум и от частен да го направим интересен..

Ако не го изтъркат това, колеги имате думата-това е най-важния въпрос в момента иначе любовни писма с гордост , че имате такъв форум ваш -до баба ви от Каспичан.

Значи този текст го пращам на поне 30 човека и пак казвам подайте ръка на нас Вашите слуги щото ние ви правим форума.

Казвам го за 15 ти път/това най- ви дразни/ вие не карате колите на Греат уол и не ги познавате- познаваме ги ние......

пеша с главни букви пак повод за п-тото наказание-  ТОВА МИ Е ПОСЛЕДНАТА ТЕМА И ПОСТ ДО КЪТО НЕ ПОЛУЧА ИСТИНСКО УВЕРЕНИЕ ОТ АДМИНИТЕ, ЧЕ ЩЕ ПРАВИМ ФОРУМ...ДРУГОТО Е ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ, КАТО ЗАВОДА В ГОРНИ ЛОМ-ДИВ КАПИТАЛИЗЪМ. КОЙТО НЕ Е С МЕН Е ПРОТИВ МЕН....

Живи и здрави беше ми приятно да си комуникирам с 90% от хората и да пия Видевка лух на Косово с такива , като Петерс, Ванката и всички..

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега st.videv, не сте Вие единственият потребител с акъл и образование в този форум, обаче сте единственият, който се прави на клоун. Щом не Ви допада компанията тук, намерете си друга, без да цвъкате "мъдрости" по форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа, чрез системни нарушения на правилата st.videv успя да събере точки за едноседмична почивка от форума. Да му е честито!

 

Коментар ще направя само по едно -  четем ви личните съобщения, точно толкова колкото ви подслушваме телефоните, следим кога си сменяте гумите на автомобила, колко сол дневно приемате и каква бира предпочитате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, боже... Написах на Видев, който във всяка тема обяснява как ще черпи с домашната си ракия, да го прави само на лични съобщения, вместо да спами. Но този мой неуместен намек бе заради изказването на Видев, че няма да сподели как си е решил проблема с колата, освен на лични съобщения.

 

Ироничното е, че Видев не иска да допринесе с никаква полезна информация. Но е готов да се изкаже във всяка тема, че ще черпи с домашна ракия :)

 

Никога не съм си позволил да чета на някой съобщенията. Бих го направил само с причина (оплаквания, че някой потребител праща спам на лични съобщения). Но един съвет от мен - ако някой има притеснение, че могат да му прочетат съобщенията - да не пише. Всяка комуникация в интернет може да бъде прочетена от хората с достъп до сървърите на системата. Това от своя страна важи и за СМС-ите по мобилните оператори.

 

Първият му бан бе доста закъснял. Следващият ще е бърз и дълъг. Ако се стигне до трети, той ще е и последен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Преди повече от 10 години създадох един авто форум. Администрирах го 7 години и всички ми се качваха на главата. Разгорещените теми излизаха много често от добрия тон и нищо не помагаше. Зарязах ги дадох права на 10 модератора, като на всеки завещах по един раздел и ги зарязах. Форума още работи. Нито админите нито потребителите на българските форуми се държат подобаващо. Админите са като цербери а потребителите като лумпени. Всички си мерят (нещо) а технически грамотните хора отказват да пишат стойностни мнения защото винаги има някой пишман разбирач да ги нахрани. К'во толкова делите и защо не сте по търпеливи? Всички сме тук заради марката Great Wall на който не му изнася да си ходи а админите много добре значт, че подобен форум се създава за 15 минути и за около месец се пълни при добро желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не прави и добро впечатление администраторите да са анонимни с никове, като Говедо :)

Мнение започващо с "Дами и господа ... " написано от Говедо прилича на реплика в комикс.

Редактирано от g.genov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, а аз да си мисля че е уважително обръщение... :dontknow:

Предполагам мога да се науча да използвам "ей", "чшш" или "алоу", но не ми се струва редно.

 

Анонимността на никовете е еднаква за всички, изключено е да принудим някой (модератор или редови член на форума) да декларира три имена и пр, за тези които желаят - съществува тема.

Моят ник е в употреба на различни места от около 2005-та, така и ще остане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една разлика, че администратора на този форум има достъп до информация, която може да разкрие анонимността на всеки потребител. Парадоксално на това самия той държи да остане анонимен. :angry7:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нима? Информацията която всеки потребител предоставя при регистрация е еднаква за всички - е-mail адрес.

Това не е лична информация.

Достъп до същинската база данни, а от там и евентуално* до лична кореспонденция (която е де-анонимизираща) има само един човек - Админ.

А той не е анонимен.

 

Аз от друга страна, нямам и не искам такъв достъп. За отговорностите ми към този форум не е нужен.

 

* за да доказва че няма сестра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...