Jump to content

Steed 6


mehudi

Recommended Posts

Ако догодина идва в Китай, значи след поне 2 години в България. Тамън да смени сегашния Steed, но пак ще бъде сравнително изостанала с тенденциите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Нека побутнем темата. Още повече, че ще е в продажба уж от средата на 2016, а тя ей къде е :)

http://greatwall.bg/novini/%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D1%8E%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%8F-great-wall-steed-6-%D0%BF%D0%BE-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8/

 

Ето и едно видео от Южна Африка. Пише, че 6-цата е насочен към "leisure market, демек хората, които биха го използвали за риба, лов, разходки сред природата и т.н. Това говори и доста по-високата му цена от 5-цата (започва уж от 43000 лв). Въпроса е, че на видеото возията не изглежда много приятна (т.е. да отидеш до някъде с него ще ти се разбият камъните в бъбреците). В стийд 5 ако не си натоварен е доста гадно да се возиш - има много голяма амплитуда по дупките, та ми е интересно някой, който разбира да каже - има ли разлика в окачването между 5 и 6?

https://www.youtube.com/watch?v=FMTAbuZoBzY

 

И една подробна статия пак от Южна Африка:

http://www.carmag.co.za/driving_impression/driven-gwm-steed-6-and-steed-5e/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Случайно попаднах преди 2 месеца на един такъв черен Стийд 6, при дистрибутора в гр. Плевен и не се замислих когато ми предложиха да го пробвам. Много луксозно изпълнение. Кожата беше навсякъде, даже и цялото табло -с едри двойни шевове... Доста спортна визия и  отвън и вътре. 

Аз съм "газаджия" от 20-ина години и не съм настъпвал дизел 140к.с., но на 6-та от 50-60 км/ч, се ускоряваше до 120 км/ч по баира на излизане от гр. Плевен за Русе и въобще не се чудеше, и въобще не се чуваше.... Возията е тежка и не се усещат "рязко" неравностите, както е при H5, a при Стийд 5 е отчайващо друсане. В купето го няма досадното дрънчане на празна тенекия, когато се затварят врати или минаване през дупки....

Други подробности не разбрах, защото нямаше дори  рекламни листовки. Да не забравя, че има 4х4.

И оборудването по таблото е на ниво +3 спрямо Н5, а и от Н6 според мен. Казаха, че ще се сглобява тук и цена около 45000. Много ми хареса, но цените вече достигнаха "марковите" аналози....

Поздрави на всички фенове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги, от около 2,3 седмици се каня да взема един Стийд 6, отидох до дистрибутора в Пловдив, разгледах автомобила и първите ми впечатления бяха много добри, мисля до седмица две да го взема и сондирам мнения. Спрял съм се на ниво на оборудване премиум. Карам един Уингъл 3 вече около 15 месеца и съм меко казано много доволен. Под каране разбирайте товарене и дневни преходи от по 900, 1000 км. Моля за мнения , заслужава ли си или да заделя малко повече пари, които не ми се дават за някое исудзу. Ако някой пита за какво ми е пикапа, отговора е за работа, ще се кара основно по асфалта, но ще влиза и на полето, може да е рядко, но ще влиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Стийд 6, навъртени 46 хиляди километра, никакъв проблем, сложих му нова мултимедия , директно от китай, оригинална с касата, Андроид 9.1, ще кача видео и снимки, жестоко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...