Jump to content

ВПЕЧАТЛЕНИЕ ОТ Н6


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Китайският инженер можеше наистина да сложи едно бутонче, като на рено а не това копче от врата на тоалетна smile.png

 

1. Музиката на мултимедията без навигация е по-добра.

2. H6 освен тове е и много по-просторен и отзад. В дъстера ако седнеш отзад си все едно заврян в кокошарник.

3. Мисля, че с кожа и седалки на премиум ще си много по-доволен. Кожата на всеки 4 месеца ходя да ми я мажат с разни препарати и за сега спря да се амортизира.

4. Подлакътниците можеше да бъдат една идея по-ергономични но пак добре, че ги има.

5. H6 е наистина по-красивата джипка.

6. Аз си сложих тези LED на "О! СРАМ" ... скъпи са а и допълнителният дистанционен рефлектор, който се поставя с тях е буклук. Пада му покритието и моя го сменят вече 2 пъти. Но пък повярвай ми след първото 3 часа каране в мъгла, решението да ги сложа го взех много бързо. Но пък да продаваш автомобил джипка с високо поставени фарова без фарове за мъгла е пълен абсурд!

7. Стелките .... о да стелките ... комплект 4 стелки от CRV взех за 90 лева и пасват чудесно ... стлека за багажника пак от CRV взех и нея за 90лева ... и тя пасва чудесно. Дали пък китайцитр не са крали нещо и от CRV smile.png

8. Волана е готин няма спор.

9. Въобще не си заслужават парите тези навигации, които ще ти предложат.

 

Моят H6 е от първите закупенви в БГ. На прага пише HAVAL, VIN кода ми показвасъщо, че е произведен и асемблиран в Китай, отзад имам надписи Great Wall, Hover, H6, 2.0TCI но това са само лепенки без която нямаше да го купя хахаххаа. Спорд мен моят е сглабян в Китай въпреки, че 10 човека от Митвас и Литекс ме убеждаваха в обратното. Ако успея да докажа, че е сглобен в Китай ще им скъсам шушоните!

 

 

 

 

Колега, с какво я мажат? На жена ми джипката става на 1 година и за тая година са и навъртяни 15000 км.... Кожата на седалката ми изглежда леко захабена... Топката на скоростния лост е драма...волана за сега е добре...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Добър ден колега честно казано малко ме разколеба в избора ми на нов автомобил а си мислех че вече съм го избрал.И все пак не мога да разбера доволен ли си от автомобила или ако имше възможност би ревизирал избора си????

P.S.От отговора ти много зависи каква кола ще карам следващите 10години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
 

Значи след, като преди ден ми изгоряха чистачките, днес пък се прееба датчика на пасажерската седалака и без да има човек седнал на нея ме кара да затягам колана :)

post-18802-0-21088400-1484208150_thumb.jpg

Редактирано от g.genov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да е пълен кефа ot 5 min. вече нямам нито ESP, нито ABS, нито 4x4 :) ...

 

Няма такава кола!

 

Очаквайте неочакваното!

 

 

post-18802-0-16477900-1484208320_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първият рестарт се оправи ABS-а

След вторият рестарт се оправи ISP-то

А след третия рестарт и якото юркане с мръсна гас на един голям снежен и празен паркинг тръгна и 4x4

Ай сектир сега как да кажа в сервиза, че имам проблем с колата след, като вече явно нямам такъв. 

И датчика на седалката от време на време влиза в час та гасне лампата ама също така светва и ме стряска да гледам кой седна до мен на седалката :)

Чистачките се оказаха с изгорял бушон, който повярвайте ми е на такова място под волана, че аз въпреки, че знам кой е не можах да сменя та се наложи с път на помощ заради един бушон да ходя до сервиз на 35км ;)

Nice а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може!

Зимата му е студено, лятото му е горещо, на пролет му е влажно 140км/ч му е прекалено бързо 5км/ч му е прекалено бавно, аз съм прекалено тежък, нафтата е прекалено скапана .... абе все има някой и нещо да са виновни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може!

Зимата му е студено, лятото му е горещо, на пролет му е влажно 140км/ч му е прекалено бързо 5км/ч му е прекалено бавно, аз съм прекалено тежък, нафтата е прекалено скапана .... абе все има някой и нещо да са виновни :)

 

Аз да чукна на дръвце все още нямам такива проблеми... дори в студ и сняг си се държи добре. Само да успея да си монтирам навигацията тия дни и ще съм на 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Направих нов раздел за H6, като очертаващ се популярен модел на марката, който няма много общо с H5. Предлагам нови въпроси да се задават като нови теми. А в тази авторът й да продължи да споделя преживяванията с автомобила си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Може ли някой от собствениците на Н6 да ми каже защо т.н дневни светлини се включват само автоматично и не могат да се ползват при мъгла. Като включа допълнителтелните светлини за мъгла от копчето,светват само червените отзад. Моля, кажете ми откъде да снабдя с книжка за Н6, стария собственик не ми даде такава,с оправдание че и дилара не му е дал. Може ли някой колега да ми прати своята да я преснимам,ще бъда благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, zhelev_48 said:

Може ли някой от собствениците на Н6 да ми каже защо т.н дневни светлини се включват само автоматично и не могат да се ползват при мъгла. Като включа допълнителтелните светлини за мъгла от копчето,светват само червените отзад. Моля, кажете ми откъде да снабдя с книжка за Н6, стария собственик не ми даде такава,с оправдание че и дилара не му е дал. Може ли някой колега да ми прати своята да я преснимам,ще бъда благодарен.

Защото такава е идеята на всички дневни светлини - да се включват автоматично.

Този автомобил няма предни фарове за мъгла, затова нищо не свети... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги, превключих пътния компютър на моментен разход и не мога да го върна пак на среден разход. Бихте ли казали как да го върна пак на среден разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/10/2020 at 1:37 PM, Gobi said:

Колеги, превключих пътния компютър на моментен разход и не мога да го върна пак на среден разход. Бихте ли казали как да го върна пак на среден разход.

Става като задържиш копчето по продължително време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...