Jump to content

Нов собственик на Hover H6


Recommended Posts

Здравейте,

Нов съм във форума и от заглавието се подразбира, че съм нов собственик на Hover H6 Premium. Почти собственик! Остава само от Митвас да ми го регистрират в КАТ.

Остават само няколко дни но вече нямам търпение :)

Не можах да намеря раздел специално за Hover H6, както и подходящя тема за това пиша нова.

Предполагам след седмица ще мога да напиша и релани впечатления освен тези от тестдрайв-а.

 

Като цяло след тестдрайв положителните ми впечатления бяха много повече от отрицателните но ... времето ще покаже!

Имам още няколко автомобила така, че имам и база за сравнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и добре дошъл.

 

И аз съм карал на само на тест и определено съм съгласен, че оценката е по-скоро положителна :) 

 

Със здраве да си я караш H6-та, след като ти я тегистрират разбира се :)

 

Ще те очакваме на националната сбирка, която се очертава да е в края на Юни. Същото важи и за колегата със SUV-ва :) Ще е много интересно за всички да споделиш лично мнение и изън писменнтата част във форума. 

 

Също така се събираме и редовно в София. Предполагам този четвъртък да си направим среща, защото бяха празници и дано да дойдеш с новата придобивка :)

 

Много безаварйини километри и радости на пътя и извън него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много да и се радваш, много добра кола на много добра цена, ще останеш ммного доволен и от разход и от возия, за проходимост не е типичния офроуд но върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит нов автомобил и добре дошъл! От кога чакам да видя Hover H6 и във форума, чакаме истински снимки и да споделяш впечатления през експлоатацията на автомобила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още го чакам.

Благодаря за добрите пожелания и посрещането. Ще дойда на първата възможна среща, само да дойде колата.

За мен основен критерий за сполучлив автомобил е това да ти върши работа и да можеш да разчиташ на него, това колко рядко влиза в бокса и цената на поддръжката всичко останало са глезотии и предубеждения :) Иначе снимки ще има много ... Обещавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз се надявам тази седмица вече да имам кола защото леко съм изнервен а бутилките уиски във фризера умряха от студ!

И докато си чакам новата някой кретен на паркинга ми е надрал старата кола от край до край :(

Май трябва човек освен застраховка да си купи и пушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря!

Да ти кажа, разликата в цената с всички екстри и с по-малкото екстри не е голяма. Заслужава си и според мен. Първата ми кола преди много години беше на старо и само с две екстри (климатик и предни ел.стъкла) тогава се зарекох, че ще купувам коли само с full екстри. А преди две години се зарекох, че следващата ще е нова.

И ето изпълних си и двете обещания .... Нова и с екстри :) ....  На всичкото отгоре е произведена и в моя роден град Ловеч :)

Редактирано от g.genov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих ..

Благодаря на Бойко от Митвас за невероятното отношение. (знам, че чете и пише тук)

 

П.П.

Моля НЕ считайте това за реклама а за първо впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

LGWDAEN52EG******

 

VIN: LGW DAEN5 2 E G ******

Manufacturer: Great Wall Motor Company Limited

Manufacturer address: 115 Gongnong Road   071000 Baoding City Hebei Prov   China

Product type: Passenger Car,Bus, Truck, Trailer,Incomplete Vehicle

-> Make (Manufacturer): unknown

Check digit: 2

Model year: 2014

Plant code: China

Sequential number: ******

Редактирано от g.genov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...