Jump to content

Нека се представим!


feikot

Recommended Posts

Здравейте. Аз съм Георги(за приятелите Жоро)на 41 год..От скоро живея във Велинград.Завършил съм полувисш медицински институт, но от 1998 год. се занимавам професионално с печат на рекламни сувенири. От скоро и тениски. Автомобилите са ми голяма страст, а едно от хобитата ми е автомобилен дизайн. Когато имам време, хващам четките и рисувам коли. Много обичам също витлови самолети и тежка музика, хубави книги, Голям фен съм на Форд, но с удомолствие бих карал българска кола. Горещо се надявам начинанието на Грейт уол и Литекс Моторс да е успешно, защото е време България да спре да е аграрна чалга държава. Стискам палци и...майната им на скептиците! Да подкрепим всяко българско индустриално начинание, защото ако не си помогнем сами, никой няма да ни помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Казвмам се Станимир Костов ,на 44год.съм от Бургас и работя като fitter-корабен ремонтчик от 1996год.От 2006год-29дек.съм собственик на Дачия Логан 1.6.За фирмата която работя е собственик на ФК Лудогорец-Разград и много им се кефя-първи са в А група.За GREAT WAL съм видял доста и съм си пожелал един Ховър 5,но ще изчакам 6-цата.На Българския производител пожелавам всичко най добро и най високи успехи.Наслука.

Редактирано от mir4o68
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, казвам се Пламен Петров на 23 съм от Бургас, почти завърших ТУ-Варна, и от лятото по корабите стажант малко по-късно механик. Проявих интерес към марката, след нова година се надявам и аз да стана собственик на H5. Интереси коли, музика, от скоро се занимавам и с китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен Здравейте,казвам се Ники Аврамов! Взех Hover H5 на жената,че ми писна да монтирам броните на голфа през зимата! Последните 2 години гледам за някаква количка ама нищо не ми грабва окото,а това дет ми харесва е космически цени. Та последно разглеждах X5 а си взех H5 :toothy10::laughing7::) Отидох да го видя без никакви намерения да го разглеждам подробно ,но ми грабна окото,и си го взех!! Карал съм форд фиеста , рено канго , опел комбо , голф 4, Опел Зафира CNG-в момента абе 480 000 км общо изминати, За мен Hover-а не отстъпва по нищо на тях, всяка от колите си има някакви недостатъци спрямо другата!! На Hover-а всичко е задоволително само не знам какво ще правя с спирачките,много натискане пада докато спре,а Зафирата ми е 1900кг колкото Hover-a а спира в пъти повече!! Станах на бързо голям фен на Great Woll , за има няма 2седмици :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години колеги! Казвам се Петър Пешев, от Кюстендил, авто и мото ентусиаст съм :D Карам БМВ 3ка кабрио СуперСпорт!!! :D Имам някое друго АТВ, сега ще взимам Хонда ЦБР- пистов. Мераклия съм на Н6 :) Занимавам се с преводи на немски и мързел на много високо ниво! Обичам да си лежа на канапето вечер и да си разпускам пред компютъра, тъй като в момента съм в Германия и го карам по-делово :D

 

Поздрави колеги и безаварийно каране, не само на Ховърите, а и на всички други машини ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели! Нов съм в форума (както казва и името ми) Аз съм само на 14 но съм невероятно впечатлен и заинтересован от тези "българки" :) Искам да науча повече за колите (дори се записах в такова училище) особено за тези Грейт Уоуове (не се притеснявайте да говорите на езика не техниката нали за това се уча :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте, казвам се Светла Веселинова и съм от Добрич. Вече трети месец работя като търговец в дилърството на Great Wall в Добрич. Преди това бях в toyota. Регистрирах се тук защото ми е изключително интересна и полезна информацията от вашите мнения. Винаги съм насреща за информация от "извора".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Колеги, до сега съм притежавал Ситроен и Пежо,охоооооо забравих Москича Алеко, и съм бил активен във форумите им. Там имаше такава тема и може би е полезно- въпрос на вкус.

Първо за мен. Инженер по комуникации -19 години работил в БА, като свързочник от лейтенант до подполковник, сега понеже продължавам по специалноста си съм "Надполковник". Управител на Проектантско бюро/мое/- проектиращо всичко от хотели и базови станции до кабелни телевизии и пътища. Едновременно имам и три лиценза за строителен надзор. Това е, който иска проект за вила, къща, космически кораб или узаконяване на същите (Строителен надзор) - да се обажда. :toothy12::icon_sunny:

Интереси- майстор сръчко, всичко що е машина и е интересно - да се разглоби и сглоби и да се види как действа/момчешкото си е в мен/, събота и в неделя- дърводелец, майстор- железар, фаянсаджия и прочие /само за себе си/..Сърбят ме ръцете след дълбокоинтелектуалния труд. :glasses13::blob1:

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се представих отдавна, но понеже има много програмисти във форума бих искал да попитам дали някой не си търси работа в момента. става дума за Oracle Developer - ADF, JSP, PL/SQL. за повече инфо може на съобщения, майл: teodor(dot)ognianov(at)gmail(dot)com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,казва се Николай Тодоров на 33г съм от гр.София,работя като полицай,принципно карам Тойота Корола Версо,карам и джипа,много съм заинтересован от тези автомобили и ще се радвам да ги виждам по често на пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, имаме си полицай във форума! Към КАТ ли работиш? Питам, понеже 1) ще знаем кой да питаме по въпроси свързани с движението по пътя и 2) в КАТ има доста Great Wall-ове, ще можеш да споделиш повече информация как се държат коли, които се карат адски много и постоянно (вероятно Voleex-ите и Hover-ите ще направят 100 000км за под 2 години в КАТ) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги аз съм Красимир Каменов .Работя на МВЕЦ в град ПЕЩЕРА иначе съм от Монтана.Карам пикам Стийд а преди това съм имал джип Чероки и Форд МАВЕРИК.И според мен пикапа като проходимост е в пъти по добър от тях....поздрави от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен !

 

Пропуснал съм тази толкова полезна тема. Казвам се Валери работя и уча в Бургас. Аз също съм от перото на компютърджиите, но не програмист а системен админситратор. Преди това шофирах Форд Мондео и Mazda 323 F BG изключително здрава кола. Най-сетне успях да си купя нова количка и за момента съм доволен от покупката си :). Ще се радвам да помогна на някой колега с нещо, ако не мога, няма да преча :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, имаме си полицай във форума! Към КАТ ли работиш? Питам, понеже 1) ще знаем кой да питаме по въпроси свързани с движението по пътя и 2) в КАТ има доста Great Wall-ове, ще можеш да споделиш повече информация как се държат коли, които се карат адски много и постоянно (вероятно Voleex-ите и Hover-ите ще направят 100 000км за под 2 години в КАТ) :)

Ами да работя в КАТ,но тези Ховъри и Волекси не са при нас,а в други службии чух доста добри мнения за джиповете.Даже да ви кажа волеските на около 30 000км са се разтропали но като се има предвид че ги кара всеки втори който се качи в тях и никой не ги пази защото са служебни са доста добри,но не мога да кажа точно какво тропа по тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен,

 

казвам се Явор Митев. Работя във фирма за обезпаразитяване - предимно в София и втора дейност - фумигации на плавателни средства във Варна и Бургас. По принцип живея във Варна, но общо взето съм гражданин на България....за две години минавам 120 000, от които я има 15000 лични, я не. Въобще - голямо тичане.

 

Другата седмица, някъде към средата ще се похваля и аз с Волексче C10 - Оушън Блу с газово и N1. Ще се похваля тук, като я взема. Снимки незнам дали ще кача, тъй като автомобила ще е брандиран яко отвсякъде и може би няма да е редно.

 

Иначе личният ми автомобил е Шевролет Круз.

 

Занимавам се с художествена фотография, но не комерсиална....снимам за кеф. Луд фен на Формула 1 съм, както и на семейството си. Женен с две момичета - на 4 и 14.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица, някъде към средата ще се похваля и аз с Волексче C10 - Оушън Блу

 

Поздравления, колега! :)

Отличен избор на цвят за Волекса!

И задължително - снимки! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително снимки, не се притеснявай да си направиш такъв тип "реклама"! :) Тази кола служебно ли ще се кара толкова много? Ще е хубаво да видим как се представя първия Voleex направил 100 000км :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

  Здравейте колеги,

Със създаването на тази тема ми се ще да се опитам да подобря комуникацията м/у членовете в този форум!

Мисля,че е много важно и полезно за всички нас да се опознаеме по-добре,да знаеме колко колеги и фенове на марката имаме във всеки регион и град. Надявайки се това да спомогне за по-добрата организация,на приятелски събирания,излети и др.(та дори и за по кафе),като начало на регионално а после и национално ниво.Предлагам всеки , който желае да напише името си и телефон за контакт + всякакви предложения за мероприятия т.н.

 

  Аз съм Емил , Констанца,Румъния .

  Тел: +40 769 051 041

  email: rodev@geocity.ro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Настана време да се представя и аз :)

 

Казвам се Иван :) на 33 години съм от София. Работя в ИТ сектора, като съм се занимавал с различни неща в сегмента.

 

Относно колите които съм карал първата ми беше Москвич 21412 ( от Балкан - Ловеч), след това Рено, Форд. Като служебни съм карал различни коли и малки и средни.

 

Харесвам класически коли, както от соц. времето така и американски от 60-70 години на миналия век.

 

Сега съм на Ховер Н5 и определено съм фен на марката Great Wall, защото се радвам на производство, дори и сглобено в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте колеги и от мен,аз съм Владимир на 33г - трябваше да се представя по-рано карам пежо 406 купе и съм член на клуба им,но си закупих 2012г Н5. По професия съм професионален шофьор и живея в Испания.Иначе съм роден в Пазарджик и стоя около 2-3 месеца лятото там.

Доволен съм от джипчето държи се добре поне за сега. :walk:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • admin unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...