Jump to content

Нека се представим!


feikot

Recommended Posts

Редно е поне да се запознаем и да се представим де.

Казвам се Тихомир от Казанлък,но живея в София по принуда. Занимавам се със фотоволтаични инсталации и независими енергостанции на вили (статични) и мобилни за каравани и палатки.

 

Видев ми напомни,че трябва да си допълня и променя заниманията...

 

Сега се занимавам със земеделие,като имам лешникова градина и няколко оранжерии с домати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Радослав Вълков, работя като системен администратор! Занимавам се с поддръжка и инсталации на сървъри и работни станции ... за всякакви въпроси свързани с компютри можете да се обръщате към мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така! В такъв случай аз съм Димитър, от София съм - програмист. Като цяло колите са ми страст, макар че шофирам крайно икономично и разумно.

 

Още от 2009та насам следя завода в Баховица - най-накрая истинско производство на автомобили у нас от сериозен инвеститор. Най-накрая предприятие в производствения сектор и то в провинцията, а не поредния "call center" в София. И след като година и половина се чудех къде да намирам информация, реших да помогна да я съберем на едно място :)

 

Искам специални благодарности да изкажа на другия администратор "Говедо", който макар да не се включва често, помогна безкрайно за дизайна на форума и настройката, така че облика на това местенце е до голяма степен по негова вина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Специални адмирации и към admin и към Говедо тогава за идеята, ентусиазма и желанието да поддържат форум. Това е първия форум за бъдещи автомобили. Казвам бъдещи, защото ние сме фенове на това, което ще се прави в България.

 

Казвам се Мишо. От София съм и работя на бензиностанция Петрол на Ботевградско шосе. В момента търся и се надявам да успея да си намеря по-сериозна работа. Иначе съм се занимавал с търговия. 13 год. на бяла техника - дребно и едро, а последно с химия - суровини за производство на бои, лакове, сухи смеси, PVC за производство на профили и тръби. Надявам се пак да си намеря нещо в сферата на търговията или транспорта.

 

edit - Вече слава Богу не съм бензинджия в Петрол. Отново се върнах към стария бизнес - бяла техника. Работя в Карфур.

Редактирано от C2H5OH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Мартин Владимиров, от Пловдив съм. Работя като счетоводител. Следя развитието на този проект от както се появиха първите статии за него. Без съмнение това е една много сериозно инвестиция, която ще е само в + на нашата затормозена икономика.

 

Хубаво е, че се появи този форум, които да събере феновете на идеята и в България да има автомобило-производство. Благодарности на администраторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

петър стоянов. притежавам и управлявам фирма за производство на хранителни добавки. фирмената "флотилия" се нуждае от увеличаване. не купувам автомобили "нов внос".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги  :) Аз съм Батинков, Атанас (казват ми Батина) и съм програмист, с по-големи наклонности към ядрената физика,  но с диплома за любител-астроном. В продължение на 5 години основната ми работа беше да пиша софтуер за VW, Mercedes и BMW. В момента, обаче от автомобилите се насочих към авиолиниите – разработвам търсачка за евтини самолетни билети, но това ще е актуално докато не ми омръзне или поне докато си завърша магистратурата – ядрена физика и не се преместя в Швейцария.

Вече съм изпробвал възможностите на един от моделите на GW – Hover5 и съм повече от щастлив. Нямам никакви съмнения, че това е колата, която ще си купя, но ще изчакам да пуснат първата серия, произведена в БГ – не е суеверие, а предразсъдъци. В някоя от другите секции съм направил нещо като ревю, ако някой има въпроси може да пита, ако ли не - аз така или иначе ще си кажа.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Александър, на 35 години съм и по професия съм корабен машинен инженер. Занимавам се с кораборемонт. Плавал съм по корабите и съм бил 5 години корабен застрахователен инспектор. Автомобилите са ми хоби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! Казвам се Цветан Илиев и в момента съм последна година в техническия, специалност мехатроника, като в момента разработвам (интерестно казано) дипломна работа на тема "Автоматични сенници за коли". Живи и здрави Септември защитавам и се присъединявам към инженерното семейство. Завършил съм средното си образование в техникума в Правец, специалност компютърна техника и технологии, така че и аз ще помагам с каквото мога в тази област ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Павлин Колев на 40 години от Габрово и съм първият официален собственик на Н5 за България.Иначе по професия съм Шекерджийя майстор сладкар работя с концентрирана захар .Ако сте идвали в Габрово по точно на Етъра възможно е да сте опитвали от моята продукция петлета сусамки бяло сладко халвички и други.Съвсем случайно се качих на Н5 и така се впечатлих че го купих ,ще видим дали за добро или за лошо.Иначе мечтая тази държава най сетне да си стъпи на краката и всички да заживеем по добре да пройзвеждаме коли техника и да печелим от това и най вече младите способните хора да остават тука да работят и да се развиват.Българина е работлив находчив и изобретателен иначе нямаше да оцелее до сега .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, много ми е приятно да съм сред вас. Казвам се Добри, на 35 години съм и работя като търговски директор в металургичен холдинг. Автомобилите са ми страст може би защото баща ми имаше сервиз за ремонт на тежко катастрофирали и откакто се помня не е имало свободна минута в която да не съм работил при него, разбира се докато не си завърших висшисте образования и не поех по професионалният си път. Инженер съм после и икономист:). Както и преди съм писал искрено се надявам това производство на автомобили в България да тръгне. Пожелавам успех на всички :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте. Манол - телекомуникационен инженер с интереси в областта на верификацията на интегрални схеми. Работя в HP не по специалността ми, но ме устройва и допада засега... Живея в София по принуда, но съм от Смолян. Там завърших математическа гимназия с профил Математика, информатика и английски - от там и страстта ми към всякакъв вид код и програмирането ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейта - казвам се Пламен Николов от Тетевен. Работа във фабрика за щори "KAMAX", на 37 съм, и съм завършил сградостроителното училище, но съм работил като дърводелец около 10-тина години, а от 4 години работя във фабриката за щори! Мисля, че е редно да спомена и какъв автомобил карам - сега съм с Голф-3, но преди съм имал - като се почне от 1989-та гоина ЗАЗ 968, след него Москвич 408, след това Опел Корса и Форд Фиеста, и от 3 години съм с Голфа! Винаги съм харесвал автомобилите и с радост следя развитието на този нов проект край Ловеч! Всъщност имам и роднини в Ловеч, но това е друга тема! Поздрави!

Редактирано от plamen74.72
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Казвам се Теодор Тодоров и скоро си получих Сандерото. От Добрич съм и живея във Варна от 10 години (без да се брои студентския живот icon_biggrin.gif ). Одитор съм във FicadexBulgaria. Занимаваме се със независим финансов одит, счетоводство, консултации, данъци, социално-осигурителни и трудово-правни казуси. За да не стане реклама, повече информация за дейността наhttp://www.ficadexbulgaria.com

От 2004 г., с изключение на около 2 месеца докато си чаках Сандерото, всекидневно шофирам в "лудницата". Служебните ми пътувания са в периода Януари - Април всяка година, обикновено в района на Варна, Добрич, Балчик, Каварна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте колеги, казвам се Дениз Алеков или както ме наричат "бомбата" бил съм като бомба. на 21 год от София управител съм на хотел и 2 магазина :) Нов съм в форума и се надявам да ме приемете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

Аз съм Теодор Огнянов и съм в IT сферата. Ръководя екипа по внедряване и разработка на нови технологии в нашата фирма, която се занимава със софтуер за управление на заводи. Имаме и направление за упрвление на хотели и ресторанти.

Учил съм в ТУЕС и после в ТУ (логично).

Голям съм фен на Мерцедес. Имал съм 4 и мисля да премина на GW, когато успея да продам сегашния.

Имам доста разнообразни хобита като риболов, заваряване, спорт, offroad, колекциониране на ценности и още много други по-слабо засегнати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, аз съм Калоян, студент в ТУ софия, специалност Авиационна техника и технологии 1ва година. Роден съм и съм учил в Бургас, завърших ПМГ с профил математика и немски. Фен съм на бмв и хонда, а преди Ховъра карах сеат кордоба. Хобитата ми са: хапване и пийване с добра компания, всякакви спортове, пиротехника, мотори, разглобяване и сглобяване на всичко и най-вече на кордобата, плуване, AutoCad, bushcrafting, всякакъв вид огнестрелни и хладни оръжия, чакам да се махне снега и да почвам да изкарвам А категория и от 1 седмица уча китайски (няма нищо общо с марката) и си правя планове да отида за риба някой ден та да пробвам как е.

В сравнение с вас предполагам съм неопитен шофьор с около 50000км безаварийно. За момента нямам работа тъй като съм 1ва год. редовно обучение и засега графика не позволява и това е от мен,

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............Иначе мечтая тази държава най сетне да си стъпи на краката и всички да заживеем по добре да пройзвеждаме коли техника и да печелим от това и най вече младите способните хора да остават тука да работят и да се развиват.....

Напълно подкрепям цитирания колега!!

Здравейте и от мен Иво Цеков. Вече и с Hover H5. От София съм. Завършил съм МГ в София и УНСС. От 15 - тина години се занимавам с финанси и счетоводство.

Голям фен съм на италианските автомобили и имах алфа 156, с която се разделих наскоро. Хоби: скитане по планините, бойни изкуства, изотерични и окултни науки.

Редактирано от terminator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте и от мен:) Казвам се Симеон Петров и съм от Пловдив. Завършил съм Биология в ПУ и вмомента работя във Фармацевтична фирма. Фен съм на Опел,БМВ. Много съм навит на някоя от колите на Грейт Уол, но засега... Хобитата ми са, риболов, фотография, ровичкане в интернет, фотошоп, четене на книги(за това не остава почти никакво време) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как съм я пропуснал тази тема.

Здравейте, аз съм Виктор от Горна Оряховица. Учих 2 години в Русе комп системи и технологии, но се отказах и се преместих да уча в Уелс специалност Internet Computing. По стечение на обстоятелствата и там прекъснах, но само временно понеже освен, че издържам себе си помагам и на родителите си. В момента съм в Мюнхен работя като програмист в компания за разработка на уеб сайтове . Уча немски и събирам пари да се върна в Обединеното кралство поне докато завърша. :) Колите, спорта, природата, компютърните игри, пътешествията, музиката и рисуването са ми хобита :)

Редактирано от zlos7ar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, аз съм Шрек. Макар да съм грозен, имам нежна душа и добро сърце :toothy9: Всъщност съм Борислав Станков на 35 г. ( от утре на 36) от София. Учил съм Радио и Телевизия, след това - Зъботехника. От 12 години се занимавам с второто и го върша с удоволствие. Аз съм нов за вас, но не и вие за мен. Форумът ми харесва и се надявам да имам повече време за включване. Обичам да пътувам, да чета книги ,морето ,риболова...Обичам и да мечтая, и не рядко мечтите ми се сбъдват !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румен Тасев.

Благоевград.

30+

Дрводелец :) Работя на дървообработваща CNC машина (врати, прозорци и разни други красоти)

В момента имам и карам: Н5, астра G, Лада Нива,...

 

Ч.Р.Д. на Шрек ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,казвам се Валери Иванов.Автотапицер съм от 12год.4 години практикувах в Хамбург Германия.Имал съм Фиат уно,Хонда Сивик,Ситроен Ксара пикасо,Тойота Рав4,а сега Хувър 5,следя форума отдавна,но май-съм пропуснал да се представя.Приятно ми е..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • admin unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...