Jump to content

Първия C30 във форума !


lider99

Recommended Posts

Колеги, вчера направих и моята резервация за автомобил C30. Дали на шега или наистина това се случи. След 14 дни автомобила ще дойде, даже проверихме, имаго наличен. Надявам се за в бъдеще и аз да съм полезен с инфо.

Честито и от мен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, вече ден 6-ти чакам ИНТРЕЛИЙЗ да се наканят да се обадят и да подписваме. Почвам да се дразня. Не мога да разбера, не стига, че ще дам 50 % първоначално, а те все още се мотат. Само една мацка се обади да каже дали имам други кредити и това е. Пълна тишина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече ден 6-ти чакам ИНТРЕЛИЙЗ да се наканят да се обадят и да подписваме. Почвам да се дразня. Не мога да разбера, не стига, че ще дам 50 % първоначално, а те все още се мотат. Само една мацка се обади да каже дали имам други кредити и това е. Пълна тишина.

10на дни се бавят. Аз последните 6 месеца купих 2 автомобила през Интерлийз и просто бавно стават нещата. Бюрокрация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера направих и моята резервация за автомобил C30. Дали на шега или наистина това се случи. След 14 дни автомобила ще дойде, даже проверихме, имаго наличен. Надявам се за в бъдеще и аз да съм полезен с инфо.

Колега честито за хубавия избор,надявам се по-скоро да дадеш информация за разхода на бензин защото повечето тук караме на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги, вече мога да се похваля с новата кола. Много добри първи впечатления. Ще Ви давам инфо за бензина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да я караш, като идвам ще се обадя да я видя, а днес и аз продадохедна черна с бежов салон ниво стар, много е добра колата. 

Редактирано от admin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега дизел и автомат няма да има, няма сертификат за тях за европа,а и производството на леки коли не е приоритет на фирмата заради по-малкото търсене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги, много съм впечатлен от разхода на колата на бензин. Вече съм изминал 750 километра, и за сега ми дава 7,5/8 литра на 100 в града, което за мен е много добре. Говоря за нормално каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си www.carspending.com за тази работа. Апелирам да го използвате, ако ви се занимава. Показанията на компютъра на колата е хубаво да се сверят с външен инструмент. :) Ако са приблизителни това само ще говори добре за марката Great Wall. Без проверка, няма как да се знае с 100%. :)

 

Също така има отделни теми във Волекс, Ховер за за разхода. Така че тази информация си е за там. Да не се разводняват темите.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,

 

имам две питания за Ц30: 1. Очаква ли се да се предлага модела с Н1 сертификат? 2. Знаете ли дали Ц30 може да се закупи на оперативен лизинг? 

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще пратя тест драйв, така че тогава ще проверя за тези неща.

 

Освен посочените два въпроса предстои и да си изясня за себе още две неща, които са ми много важни:

 

1. Дали колата няма да ми е твърде мудна. В момента карам 150 к.с. сили турбо-дизел и ми допада динамиката, която осигурява;

2. Качеството на интериора дали ще е поне на нивото на Астрата H (2005-2010), която карам в момента;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дали колата няма да ми е твърде мудна.

Колега, за да получиш реален отговор на този въпрос, трябва тестовият автомобил да е минал първото ТО на 5000 км., иначе нищо няма да разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги, искам да споделя, че вече направих първото ТО и колата се промени доста. Сега доста по бързо ускорява, скоростите се промениха и влизат по плавно, абе направо нова кола. Много съм доволен и искмам да кажа на хората, който още се колебаят за марката и нейната родна Родина, че колата е добра и не отстъпва на другите в този клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

1. Понеже обмислям да закупя и аз С30 - може да има вече тема из форума за лизингите , но с риск да ми се накарате да попитам все пак - гледам че има избор между двата лизинга, кой е по изгоден (предполагам интерлийз що повечето май го избират, но каква е разликата с райфайзен в случая - лично предпочитание или някаква ралика в условията) ?

 

2. Беше писано за пробеми и смени на задни амортисьори - те влизат ли в гаранционното или се заплаща смяната и работата отделно и ако е така, каква им е била цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...