Jump to content

Niki-25

Recommended Posts

Дали този продукт на Great Wall M4 ще започне да се произвежда някой ден и в България? Дали ще има и други модел на Great Wall за напред в България?

http://www.flickr.com/photos/shkabara/sets/72157636381607435/

Редактирано от Niki-25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M4 няма типово одобрение за Европейския съюз. В Китай се продава горе-долу , но много по-слабо от H6 , който за втора поредна година е номер 1 в класа си. Мисля , че по-вероятно е в България да се произвежда H2 , който е в класа на компактните SUV и нещо като наследник на M4.  По мое мнение той има потенциала също да пожъне огромен успех на всички пазари , включително и на Европейския. Както вече знаете и H6 , въпреки голямото закъснение най-сетне започва производство в Баховица.Има вероятност за в бъдеще да се пусне и още един пикап- по-голям от сегашния Steed 5 , а е възможно и пускане на сегашния във вариант единична кабина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност за в бъдеще да се пусне и още един пикап- по-голям от сегашния Steed 5 , а е възможно и пускане на сегашния във вариант единична кабина.

 

Оферта за пикап с единична кабина държах в ръцете си още през Юни месец някъде тази година. Отличава се с по-голямо багажно отделение ( което е съвсем логично) и по-голяма товароносимост.  Ще ви подведа в момента, ако спомена конкретни цифри за килограмите, но пространството в полза на багажното мисля, че беше около един метър в плюс. 

 

Даже имаше и ориентировъчни цени, но ..... беше преди доста време.

 

Има голям шанс да го пуснат.

 

А относно М4 ...... едва ли ще заложат на много богата гама от продукцията на GW. Доста добре вървят продажбите в сегмента на SUV отколкото в малките габарити за основните марки. 

 

Лично аз бих се радвам да има какво да се разглежда и избира в автосалоните на Литекс, а не да има 2-3 коли, които са ясни. Бъдещето ще покаже.

 

Да си го пожелаем да бъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оферта за пикап с единична кабина държах в ръцете си още през Юни месец някъде тази година. Отличава се с по-голямо багажно отделение ( което е съвсем логично) и по-голяма товароносимост.  Ще ви подведа в момента, ако спомена конкретни цифри за килограмите, но пространството в полза на багажното мисля, че беше около един метър в плюс. 

 

Даже имаше и ориентировъчни цени, но ..... беше преди доста време.

 

Има голям шанс да го пуснат.

 

А относно М4 ...... едва ли ще заложат на много богата гама от продукцията на GW. Доста добре вървят продажбите в сегмента на SUV отколкото в малките габарити за основните марки. 

 

Лично аз бих се радвам да има какво да се разглежда и избира в автосалоните на Литекс, а не да има 2-3 коли, които са ясни. Бъдещето ще покаже.

 

Да си го пожелаем да бъде.

 

Единична кабина не се произвежда , въпреки че има оферта с цена и данни. Ще се прави само ако има интерес от пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за хората от бизнеса винаги има интерес,нали трябва да се покаже на клиента и той да прецени какво ще му е по необходимо дали двойна или единична кабина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

м4 по обзори в русия е доста свесто автомобилче - мисля, че има нужда от конкурент на панда 4х4. щото малко 4х4 - само панда, пък тя .... . а и да оправят возията на стийд-а - да го направят поне доближаващ се до митсубиши l200, да му сложат и автоматик и тогава - ехеее !!! мечти мечти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...