Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
elsti

проблем с окачването на steed

Recommended Posts

здр вече почти две години имам стид използван активно почти е на 45000 км продлеми до сега нямам но преди месец се появи тракане почукване по седалката ми то се усеща при ниска скорост на завой тракането се засилва ходих на сервиз казаха че торсиона е проблема направиха нещо и проблема се отстрано за няколко километра и пак се получи ходих пак цялата процедура се повтори до днес мой приятели погледнаха колата и казаха че шарнирите са заминали и от там е проблема 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам го прочетох това! И не разбрах въпрос ли е, констатация ли е или оплакване!?!

Редактирано от radowolf
  • Upvote 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако шарнирите са сдали багажа, това се вижда много лесно и просто при проба с една проста щанга, още повече при този тип окачване... Сподели развитието - дали проблема е от тях и толкова им е ресурса или е нещо друго. От сервиза смятат ли да го отстранят трайно и колко пъти си ходил. Интересно ми е, че и аз ги наближавам тия километри. Мерси предварително! 

...ако си карал повечко офроуд не е зле да проверите и опорите на предния диференциал - вътрешните отвори от кръгли стават елипсовидни и се появява луфт.

Редактирано от JI_GIT

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване