Jump to content
st.videv

Всичко за съединителя на Ховер H5

Recommended Posts

Не няма такава опция - сменяш с нов като му дойде времето и то препоръчително к-т феродов+притискател и лагерите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз от съединители не разбирам много, ама за да замирисва като потегляш...с колко газ го правиш? :D Съединителя като тръгне да си ходи не започва ли да вибрира повече при самото отпускане и да изпуска от скорост като крайна фаза?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, vencibull написа:

Абе аз от съединители не разбирам много, ама за да замирисва като потегляш...с колко газ го правиш? :D Съединителя като тръгне да си ходи не започва ли да вибрира повече при самото отпускане и да изпуска от скорост като крайна фаза?

Щом мирише значи има още феродо:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Който иска да го тества да заповяда, 

Както написах съединителя е сменен от предишният собственик на 70 000 км. а сега съм на 82 000 км.

Красимир

0897 87 87 79.

Колеги хайде да си направим среща в София?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за среща съм навит. Каква е причината за смяна на съединител на 70к км?? Нещо съмнително има тук.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по вероятно да задържа педала или да сложен менте

аз моя го смених преди 500 км и сега джипа лети

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 18 часа, Georgi86 написа:

по вероятно да задържа педала или да сложен менте

аз моя го смених преди 500 км и сега джипа лети

Колега , моля да споделиш какъв съединител  си сложил- някви номерца и не е лошо да споменеш коя година е джипа и колко коня

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак сме  се събрали тук да си решаваме проблемите и да си помагам,  както казва един колега джипа винаги те държи  под напрежение ..........А  ИЗКАЗВАНИЯ ОТ СОРТА АЗ  НАПРАВИХ ТОВА И ТОВА  И ПОСЛЕ НИЩО  НА КОГО ПОМАГАТ?????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valeo 320 лева  ,но не взех кутиите от сервиза защото този който беше валео зелен неставаше ,и всичко беше в една.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен вариантите са няколко:

1.Не е сменен.

2.Сложили са някакво евтино "дърво" или требичка колкото да се продаде.

3.Изтървали са момента със смяната и притискатела + маховика са износени/заминали безвъзвратно и новия феродов диск решава проблема частично и за кратко.

4.Има и една теоретична възможност от кутията по шийката на първичния вал през семерингите да минава/завихря масло и да омаслява феродото,но това по скоро е в сферата на теорията и т.н.

В крайна сметка който и да го тества ще стреляте на посоки ,а както описваш ситуацията няма да минеш без сваляне на кутията.

Тогава ще си на ясно какво се случва в този възел и как да действаш. 

Успех,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, Явор написа:

Колега , моля да споделиш какъв съединител  си сложил- някви номерца и не е лошо да споменеш коя година е джипа и колко коня

Виж по- горе са снимки и пълна инфо за моя съединител оригинален японски с 35% повече натиск....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване