Jump to content

Смяна на крушка на късите светлини


dursek

Recommended Posts

Ами знам ли. Тъй като днес нямаше от къде да купя крушка не се напъвах много, но утре ще взема и ще пробвам пак. Скобата с отверката ли трябва да е развартя? :icon_pale:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скобата се отваря лесно само с ръка. Аз съм с малки ръце и въпреки това ми беше малко кофти да сменя лявата крушка, но успях сравнително бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше писал в темата за Osram Ultra Life. Мисля да си взема един комплект от тук, че гледам са най-евтини (по-евтини и от ибей). Всеки път като изгори някоя и се принуждавам да купувам от бензиностанции с няколко стотин процента надценка. Като имам път към Дружба ще мина през Ем комплект и ще пиша тук да знае някой ако се интересува.

 

Относно скобата - след като се освободи (натиска се надолу и настрани, за да излезне от закопчалката) трябва само да се размърда нагоре надолу и да се види как ще излезне старата крушка. Първия път е малко кофти и отнема 10-на минути, но с всеки следващ се свиква и става все по-бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...