Jump to content
chicho50

Казус с дилър в БУРГАС - Аутоплюс

Recommended Posts

Литекс Моторс ще разгледа и анализира индивидуално Вашия казус

Уважаеми господа от Литекс Моторс.

Не мога да разбера защо ще анализирате индивидуално казуса на господин Икономов, а не практиката да се взима депозит от 1000 лева преди клиента да получи одобрението на лизинговата компания когато е заявил изрично, че желае покупка на лизинг. 

Това не е масова практика, а индивидуален случай. Аз също ползвам лизинг и нямаше такава практика.

Ами да явно АУТОПЛЮС са окъсами положението след като и двамата и търговци не са вече в екита им така разбрах.

Напуснали са поради некорекност от страна на работодателя.

• Upvote 1

Нещата започват да залитат и да се изкривяват.....става малко като историята за русначетата в токсикологията - пратката била объркана. Не било праскови, ами било кайсий и не било компоти, ами ракия и не било за детската градина в Новоросийск, ами за строителен обект на Байконур !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ай стига...онзи ден се чувах с тях за да уточним час за маслата на волекса на жена ми !!!

Съгласен съм с Явор. Чичо, пиши какво става с депозита и разследването на ЛМ. Всички други мнения ще бъдат махнати.

ПС. Поради оплакване "от публиката" пояснявам какво имам предвид под "Всички други мнения ще бъдат махнати". Темата в това си състояние ще остане непроменена, но бъдещите публикации трябва да имат фактологическа връзка с дадения казус. Всякакви безпочвени обвинения и нападки са крайно нежелателни и ще бъдат модерирани.