Jump to content

Поробен народ....


Recommended Posts

...от собствената си простотия.

 

Колата е на буквално месец. Волекс Ц10. На съпругата ми, която е лекар. Реших да я зарадвам с чисто нова кола, защото е добро момиче и го заслужава.......а те и я наритаха. Следите са от подметка и има вдлъбнатина.

 

Има Каско, има и парцал с течност някаква за почистване.....въпроса не е в това, а в този откачен побъркан, комплексиран и зъл народ, поробен от собствената си простотия и балкански завистлив манталитет.

 

Миналата седмица ни се обадиха, че в печатно издание има благодарствена бележка от пациент лично към нея.....е б**ти контраста.

 

Лекувай маце, пък нета ти ритат колата.....

 

img_20130805_080613_31e7f_30826543.jpg

 

 

1012888_10200302537074776_993233593_n_75

Редактирано от yavorphoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи апартамент. Боядиса входа и смени дограмата за негова сметка. Разчисти и поддържа двора сам. В момента негова съседка събира подписка срещу него, защото цвета на входа не й харесвал и още не знам си колко си причини.

 

Та искам да кажа - ние българите си заслужаваме съдбата. Един леко да подаде глава и всички го дърпат надолу. На мен с Волекса ми се случи абсолютно същото - още на първия месец някой ми одра капака с ключ. Каското го оправи, но остава горчивото, че някой го е било яд, че съм намерил пари за нова кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, до скоро почти всеки ден намирах храчки по колата явно от съсед... Не знам дали плюе от прозореца на апартамента си или когато минава покрай колата го прави нарочно. Паркирам в затворен с бариера паркинг до блока и си плащам за това паркомясто всеки месец, така че не е война заради паркоместа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гаден народ сме си и това е.....вечно злобни и недоволни а сега и магистрала тракия им пречи че е била направена за софиянци...никога няма да се оправиме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те хората са си го казали:Ако аз съм зле,Вуте да два пъти по зле.

Лошо е когато правят такива неща хората от завис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простотията я оставям без коментар!

Но заглавието на темата е уникално точно. Поздрави за него!

Изключително въздействащо и в същото време отговарящо на родната действителност.

 

П.С. Всъщност погледнато философски... има и добри хора...даже те са мнозинство, но някак си лошотията изпъква в пъти повече от доброто.  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Всъщност погледнато философски... има и добри хора...даже те са мнозинство, но някак си лошотията изпъква в пъти повече от доброто.   :(

 

Абсолютно си прав, Мигел. Един на десет да е идиот стига, за да развали общото впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...