Jump to content

Калъфки за седалките


lab_man

Recommended Posts

На Волекса не съм слагал, но на реното - да. Еми, не стои толкова хубаво колкото оригиналната тапицерия. На места е много опънато... абе кофти :) Не виждам смисъл поне за мен. По-добре всяко лято пране и ще се поддържат в добра форма седалките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен не ме кефат, никак даже, НО на повечето панталони и къси гащи отзад на джоба има копче, кабза или там както се води и въпросното нещо е взело леко да протрива седалката, което никак не ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, не е излишно поне на шофьорската седалка да има калъфка.

Аз още на втория ден надянах на Волекса на предните седалки. Бях ги купувал преди време за друг автомобил, но така им било писано :) , паснаха добре и чак не ми се свалят за пране, като си помисля какво гъзурчене пада, докато се опънат хубаво при слагането. :)

Наскоро гледах в Кауфланд съвсем същите, бяха към тридесетина лв. комплекта (два броя), имаше и по-хубави, по една калъфка в пакет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да търся анатомични и за двете коли. Адски са дървени тези седалки. Изгърбвам се буквално за 200 изминати километри. Още повече, че имам по принцип проблеми с гръбначният стълб....Между другото ако някой има идеи, да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложенията на poroinik не изглеждат никак зле. Аз все още им се чудя. yavorphoto ти кои си поръча и доволен ли си?

Редактирано от Ванката
Мнението е разделено в нова тема.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето.....сложена за проба, без да е захваната като хората. Много е удобна, но...зверско потене пада. Аз все пак ще си я сложа. Обаче малко повдига водача и няколко километра "гледах" странно пътя. После свикнах:

 

img_20130808_142438_16d28_30846309.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...