Jump to content

Всичко за Hover/Haval H6


Recommended Posts

Гледах го отново във Варна на изложението в МОЛ-а. Еми хубава колица е. Обаче момчето каза, че най-рано януари. Изложиха се, много се изложиха ЛМ. Според момчето, вината е в китайците. Незнам, ще видим...!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък го гледах в мола на Цариградско. Човека каза, че сглобяването в Баховица ще почне до края на ноември, т.е. ще изпревари реално вноса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кога ще започне производството,но Литекс Моторс се излагат с пускането на сроковете на този модел,а конкурентите трупат продажби в това време,което не е хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми казаха, че Баховица започва края на ноември...но един месец логистика, подготовки, транспортиране и т.н. и т.н...та януари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разбрах,че от средата на другия месец започват да пристигат частите за Ховар Н6 и започва да се сглобява  в България,което ако е вярно може би от началото на другата година ще се появят и първите бройки което ще е много добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Видях я тази новина и честно казано се потресох! За какво им е на пожарникарите безконтактно запалване, стоп -старт, камера за обратно виждане и прочее глезотии!? Защо ще взимат по -скъпия паркетник, като за тази работа Н5 и Стийд са перфектни , доста по -здрави за тежките условия при евентуални горски пожари, а цените са много по -ниски? Явно началниците ще се возят за кеф щото за другата пожарникарска работа Н6 не става!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали трябва да се усвоят едни пари... пък и началниците искат малко "комфорт" повече. :D  Иначе ще е забавно след първото минаване през трънаците и камънаците... за данъкоплатеца. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...