Jump to content

Recommended Posts

Гледах го отново във Варна на изложението в МОЛ-а. Еми хубава колица е. Обаче момчето каза, че най-рано януари. Изложиха се, много се изложиха ЛМ. Според момчето, вината е в китайците. Незнам, ще видим...!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък го гледах в мола на Цариградско. Човека каза, че сглобяването в Баховица ще почне до края на ноември, т.е. ще изпревари реално вноса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кога ще започне производството,но Литекс Моторс се излагат с пускането на сроковете на този модел,а конкурентите трупат продажби в това време,което не е хубаво.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми казаха, че Баховица започва края на ноември...но един месец логистика, подготовки, транспортиране и т.н. и т.н...та януари

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разбрах,че от средата на другия месец започват да пристигат частите за Ховар Н6 и започва да се сглобява  в България,което ако е вярно може би от началото на другата година ще се появят и първите бройки което ще е много добре :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я тази новина и честно казано се потресох! За какво им е на пожарникарите безконтактно запалване, стоп -старт, камера за обратно виждане и прочее глезотии!? Защо ще взимат по -скъпия паркетник, като за тази работа Н5 и Стийд са перфектни , доста по -здрави за тежките условия при евентуални горски пожари, а цените са много по -ниски? Явно началниците ще се возят за кеф щото за другата пожарникарска работа Н6 не става!!!

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали трябва да се усвоят едни пари... пък и началниците искат малко "комфорт" повече. :D  Иначе ще е забавно след първото минаване през трънаците и камънаците... за данъкоплатеца. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно сравнение на Toyota Rav 4-2.5 180кс и Great Wall H6-1.5 Turbo 150кс

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване