Jump to content

Светъл салон на Voleex - да или не?


fenn

Recommended Posts

Здравейте, решихме и ние да си вземем Волексче, но голямата ни дилема е за цвета на купето - светъл или черен да е. Май повече ни харесва светлия, но се притесняваме дали няма де се омърля бързо, защото сме с две деца, които всеки ден ще водим и прибираме от градина и училище.

Моля, собствениците на колички със светъл салон  да споделят опит дали много им личи вътре мръсотийката и изобщо всякакви мнения по темата приемам : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега правилен избор за автомобила,за салона какво да ти кажа,това си е въпрос на вкус.Ако е светъл знай,че с тези деца ще се изцапа,при мен джипа е с черен салон и е кожа.Аз лично бих разгледал какъв цвят на салона предлагат и бих го обсъдил,ако питаш моята половинка тя предпочита тъмен,и някой ден като реша да и взема Волекс ще с тъмен салон.Успех и чакам в скоро време да се похвалиш с новата придобивка и да покажеш снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще се возят деца, по-удачно би било салонът да е светъл, според мен.

Що се отнася до цапането и чистенето, то черната тапицерия също много лесно се цапа, даже прахолякът повече си личи. За почистването има достатъчно добри съвременни средства, така че не е проблем изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично няма въпрос - тъмен със сигурност. На светлия няма да му смогна по никакъв начин с чистенето. Предпочитам тъмния да избелее с времето отколкото светлия да го чистя след всяко сядане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми Волекса е със светъл салон. Караме малката в него. То са солети, Орео, вафли, шоколади.......не се е изцапал до сега. А и колегата по-горе каза - има вече достатъчно качествени препарати.

 

Иначе ние сме с два волекса - единия е с черен салон, другия както вече споменах - светъл. Определено светлия е по-фешън като визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря за мненията. Жалко само, че не се включи някой със светъл салон, който е изкарал есенно-зимния сезон,  да каже как са нещата. Ние ще умуваме още малко  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз съм със светъл кожен салон на Hovar-a и с дете на задната седалка,кара го жената............ абе  пълна хармония,жената разлива сокове по предните и задни седалки ,детето маже с шоколад и ръси бонбон и зрънчо  на всякъде. Но така се вижда всичко доста на време и се почиства добре и бързо  мокри кърпички за кожа или пръскалка и салфетка. Единственото кофти  нещо e светлия праг на вратите много бързо се цапа и захабява при кално време и чистенето е много трудно с много търкане, това за светлия кожен салон на Hover-a. Имаме и Golf-4 99г с светъл салон от плат ,прахме го като го взехме педи 5-6години за 2 години жената го разкраси никва  отговорност към колата ,после го изпрах когато се роди дъщерята,пак никва  отговорност до миналата година хиляди петна по седалките,но пак го изпрахме и сега я инспектирам по често и нещата са добре почиства се по често колата и няма проблеми салона е като нов,мокета на земята също е светъл  и той е като нов с оригинални мокетни стелки само при шофьорското място вече не е толкова пухкав мокета,но да не забравяме че е вече на 14години.Така ,че аз съм 100% за светлия салон и винаги ще си търся кола с светъл салон не ме плаши!!! :toothy12:  За пример ако разсипеш  плодов сок на светъл салон ,или на светъл салон с допълнителен калъф -тапицерия, или на тъмен салон ,или на тъмен салон с допълнителен  калъф  петното си е петно,ако го изчистиш от едно от изброените места по някакъв  начин  ще го изчистиш на всичките по същия начин. Така че всичко е въпрос на вкус. Ще кача и снимки ,само че няма само на салона,ако остане врме утре ще го снимам да добиеш педстаа за 14годищен светал салон!

post-6469-0-99335700-1373917334_thumb.jpg

post-6469-0-98050100-1373917499_thumb.jpg

Редактирано от Niki.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...