Jump to content

Toyota Burgas прекратиха обслужването на GW


Recommended Posts

Здравейте,

 

Днес звъннах в сервиза за да попитам някой неща, който ме интересуват и с интересе разбрах че този сервиз е прекратил догвора си с GW.  От любопитсвто попитах г-на дали е заради трудната/проблемна подръжка на колите или е политическо решение, човека нямаше представа, но все нещо трябва да е провокирало това решение.

 

Споделям го като интересно инфо за колегите от Бургас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от тук нататък бургазлии къде ще поддържат Great Wall-ите си?

 

Редакция: На сайта на GreatWall за България има инфо, има още два дилъра на марката за района:

http://greatwall.bg/dilari/%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като се сетя как брат ми пътува от София до Велико Търново за да си обслужва Тойотата... Причината за това е, че дори като приспадне горивото пак спестява 100-на лева от облужването. Това е доста показателно какви кожодери са от Тойота в София :) И на дядо си кара колата преди дни пак във Влико Търново. Междодругото то сервиза там е на Венци и той обслужва хем Тойота, хем Great Wall.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте Волекси се обслужват в Атоплюс май се казваше.......сградата на Алианс. Гледам и Сеат-и вътре.

Иначе нямам проблеми и съм много доволен от тях

 

P.S. За Бургас става дума 

Редактирано от yavorphoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, именно това е оторизираният сервиз който остана. Но да ви кажа на прима виста нещо ме разочароваха със старта. Бях се обадил за да проверят (изрично казах че искам да го поставя) дали модула за аудио го имат. Не бяха сигурни и ми казаха че ще ми върнат обаждане...а познайте....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това,че не са ти се обадили е нормално,те самите Литекс Моторс не предлагат някой части като за моя модел,но добре че са братята руснаци та чета и гледам алтернативни части :) и аз бях ходил да проверя за една част в Мит вас,но жената просто беше забравила защото имаше много работа и не ми се е обадила.Ако някой от Литекс Моторс чете това,нека обърне внимание на това че няма части като за моя модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...