Jump to content

Подгряване на реотаните на седалките


Recommended Posts

Здравейте колеги искам да попитам хората с Ховер 5 пробвал ли е досега да включи подгряване на седалките, изобщо свети ли индикатора на копчетата?

Не че нещо но реших да проверя как работи пробвах да натисна копчетата,но не свети нищо някой ако ги е пробвал би ли ми казал дали има някаква друга уловка за пускане на тези нагреватели,или просто да се натиснат копчетата.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, натискаш копчето,и свети оранжево правоъгълниче в самото копче като е включено. Аз поне не знам да има уловка,миналото лято едно приятече ме избъзика като ми пусна подгрева в най голямата жега докато се осетя кво ства се изпържих ,няма охлаждане!!! И зимата е така почне ли да подгрява  и няма спиране,трябва да го  спираш от копчето,не е като на по интелигентните  коли да има степени да си го регулираш и да има сензор за изключване при достигане на определена температуа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това копче, може би трябва по-хубаво да го натиснеш на вътре и ще стане. Поне при мен е така.

 

Една подробност е че като е включено подгряването и изгасиш двигателя и остава да свети лампичката, но дефакто реотаните не работят.

 

офф: Ръгулирането на подгяването при H6 е налично. За новия Н5 не съм много сигурен в момента, но мисля че и при него е оправено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за бързите одговори,но явно не работят реотаните понеже ги натисках тези копчета,но лампичките не работят ще трябва май да отскоча до някой сервиз дори отворих вътре да видя да не е самата букса но всичко си е наред,както и да е ще видя тези дни да ходя до сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя,че във книжката на колата пише че реотаните когато достигнат 40 градуса се изключват автоматично и когато стигне 30 градуса се включват,но незнам дали е така понеже не сам ги тествал понеже не работят изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...
  • 4 weeks later...

Ако някой "майстор" е претапицирал седалките, нищо чудно да се е подписал... да не е включил реотана или да го е прекъснал някъде.

Моите са така, на седалката не ми работи, но има реотан, просто е скъсан някъде и не ми е останало време да отварям до там. Все пак ми стопля гърба, за мен е достатъчно.

 

За колегата с 40те градуса... е множко са си, почва да ми пари през якето. Аз си го изключвам ръчно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези реотани ако се прекъсне изолацията, се получава оголване, от там прегряване на самото реотанче и прегаряне.

Значи просто са си прегоряли. Руснаците пишат, че със запояване на жичка на прекъснатото място се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...