Jump to content

Кампании за Волекс


valery

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Сменях масло скоро и разбрах че за волекс има 2 кампании в момента. Едната е за смяна на някакъв болт под кормилната уредба. Другата се отнася за снопа кабели който върви към фаровете, трябвало да се премести.

 

 

Освен това видях че на сайта на Great Wall за Волекс са писали че има пепелници отпред и отзад. Къде са тия пепелници отзад ?

 

 

post-6756-0-38887200-1367328305_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А твоята кола минаха ли я по двете кампании или само разбра за тях? Аз нищо не знам и предполагам, че звънят избирателно на хора. При мен като похлопваше преди време ми казаха, че са "завили един болт на кормилната у-ба". Може и за него да става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах го съвсем случайно. Не звънят лично, когато докарат колата за смяна на масло тогава правят и кампаниите. Не били спешни проблемите. Моята мина само за кабелите на фаровете, нямаха болтове за другата. Др седмица ще я карам отново. Напълно е възможно и за него да става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро сменях маслата.....преди седмица. Нищо не ми казаха че трябва да се прави, не казаха че са и правили нещо по-различно от филтрите и маслата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ест. това не е за всички произведени коли. Проверяват ВИН в няква програмка.

Редактирано от valery
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...