Jump to content

Пратка от Италия?


Recommended Posts

След като изпуснах един мотоциклет от тук, харесах същия, по-нов, по-добър, на по-добра цена, от Италия (Рим), който искам да купя и да внеса. Вариантите, които ми се струват възможни са:

1) Някой човек, или фирма, да ми го купи от там, да ми го докара, да си платя за услугата (разбира се с голямо предварително капаро или цялата сума). Притесненията ми са колко ще струва и още повече, на кой мога да се доверя, че няма да вземе капарото или да осере работата с мотора.
2) Сам да отида със самолет (Wizzair летят за 100лв до там), да го взема и да потегля към България. Мисля, че това не е възможно, тъй като трябва да пратя номерата обратно - да го отрегистрират, да ми пратят документ и чак тогава да го регистрирам. Само това намерих като информация от преди години по форумите и то за автомобили (предполагам и за мотори е така, макар че примерно в БГ има временни номера за коли, за мотори не). Ако нещата са се променили, ще се радвам някой да ми обясни.
3) Да отида със самолет отиване и връщане - за 1-2 дена да го купя, отрегистрирам, натоваря към някоя фирма, която се занимава с доставки, да се прибера в София и да чакам да дойде. Има ли някой обаче опит с такива фирми, понеже не бих се искал да натоваря палет с мотор за няколко хиляди евро при "случаен" камионджия. Ако сериозна фирма или ваш познат се занимава с такава дейност (или има път от Рим до България с бус), можем да сме си полезни.

Моля да пишат хора, които са правили някое от упражненията или знаят кой/как може да ми свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, давам ти телефона на човека, дето купих Жипчо от него. Внася автомобили от там с автовози и всеки месец пътува до там. Обаждаш се и си говорите. Пич е и предполагам ще ти свърши работа.0898554406 Маровски в село Труд до Пловдив му е борсата- естествено паролата е: Видев от Хасково дето се купи Хувъра от теб. Това е -

Пък и на всеки който му трябва нов автомобил. Салона му е пълен и то не с буклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...