Jump to content

Създаване на Клуб Great Wall България


Recommended Posts

В последните дни се проведе задълбочена дискусия по въпроси за отстъпки за гориво, сервизи, авточасти, различни мероприятия и т.н.

 

Според направените изказвания решението на тези въпроси е създаването на Клуб Great Wall България или както се реши да се казва.

 

Идеята за разделяне на форума от клуба, е че форума е създаден за да е независим. За да има партньорства с вносители на автомобили и други търговски дружества не влизащи в рамките на политиката на форума е необходимо да се подходи под друг начин.

 

Съгласен съм с мнението на администраторите, че подобни практики могат да доведат до зависимост на форума, което е заложено при самото му създаване да не се допуска.

 

В тази тема могат да се дават предложение, които не са съвместими с други вече отворени теми и са свързани с дейността на евентуален клуб.

 

Клуб и форум са различни и взаимно свързани звена и предполагам опита на много хора ще е от ползва.

 

Нека се стремим off-topic в този форум да е максимално малък за да ни е подреден и спретнат и да ни е още по-приятно да си прекарваме времето тук.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ванка- разкошен си, измъкна ми го от устата.. Така се прави. Ха сега кои ще го изтърка..Значи има форум и клуб към него има пари за тези дето го поддържат,

няма хора във форума ее какво ще поддържате. Изтриите ме и мен, но се съобразявайте с нашето мнение.Клуба ще си има председател и прочие-кой ще е ще се реши..Копирам го и го пращам на всички членове на форума.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До утре, колко вода ще изтече- да видим...Престраши се браво Емо,локум на клечка или само клечка.....

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създаването на клуб по интереси не трябва да е проблем. Договарянето на отстъпки с различни сервизи, дистрибутори на части, консумативи и тн, също не трябва да е проблем (вместо 30% печалба, те ще са готови да правят "едва" 10-20% печалба срещу реклама и допълнителна клиентела). Управлението на такъв клуб е това, което е времеемко. Като гледам как за Софииските срещи ходиме по 4ма човека (когато Ванката не отиде сам), то да накараш хората от цялата страна да се събират от време на време си е мисия.

 

В този ред на мисли очаквам първата национална среща да мине скромно, но от следващата да има далеч повече интерес и съответно по-разумна организация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...