Jump to content
Ванката

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013

Присъствен лист за Копринка 2013  

6 members have voted

1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

• 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0

Recommended Posts

Ако е нужно аз поемам грижа за децата...тъкмо съм "топъл" с две калпазанки вкъщи представете си колко роли вече съм играл . :icon_jokercolor:

• Upvote 1

Я кажете как си представяте офроуд разходката, че както е тръгнало, всичко остава за събота следобед. Това значи настаняване след 12, обяд и т.н., та най-рано към 14 може да се потегли. Това дава около 6 часа време, за да може в 20 часа да се почне с културно-масовите мероприятия :D

Та предполагам, че моят маршрут през хижа Българка и Кръстец, е достатъчно добър за случая. Ако успея май месец да посетя Казанлък, ще пообикаляме с feikot за още маршрути, тъй като има 2-3 варианта за проиграване.

За срещата все още съм в неизвестност какво ще правя, та поне за мен остава вариантите или на палатка (99% в хотелите тогава на място няма да има стаи), или само за през деня за разходката и после да пътувам на някъде, че много обичам мероприятията на маса, а не бива после да се шофира  :toothy9:

Аз предлагам следното:

1: Среща на OMV-Казанлък - 09.00

2: Опознаване и общи приказки,кафе,бира и т.н. в ресторанта на хотела 10.00-12.00 .

3: Настаняване по стаи 12.00 -12.30 .

4:Тръгва се по трасето избрано от вас(препоръчвам да е 4x4 new) - 13.00 , импровизиран обяд , някъде по средата на същото !

5:Завръщане в хотела към 17.00 - 17.30.

6: 17.30 - 19.00 време за почивка на участниците .

19.30 --до когато издържим , време за забавление и каквото се сетите .

:huh:

Edited by emorodev

Бравооооооооооооо, така трябва да бъде.....

Бройте , ме и мен!  Аз,жената и лапе на 4г. !!!  Дано само да са останали стай.

Днес ще проверя,все ще измислим нещо !

Ники готов си,st.videv ми писа,че има неотложна задача ,за която не знаеше,така че неговата стая е твоя !

Значи аз ще съм единствения представител на HOVER SUV :) :) :)

Ц ц ц ц....Видев,точно по армейски,всяка заповед е пред последна...

И в живота е като в армията, просто много не са я осмислили тая истина. Съжалявам, вие ще останете в историята, като пионерите на марката и нейната първа среща.Наесен пак....Кво да правиш детето заминава ,чак за Хамериката и трябва да му помаха някой с кърпичка за довиждане.

Емо ще си направим добър купон за карането и вечерта,пък после ще разказваме :)

Завиждам ви... и мислено съм с вас...

Много ме е яд,че няма да дойдете г-н Видев,трябваше да сте с нас и да си разгледам джиповете :)

Приятелю ,"не се коси, като че ти мине" съдбата е страшна работа- просто реши и ме спря. хахахах. Не е от суеверие ,просто така се стече събитието. Давайте без мен, а аз още като дойда в София и мога да ти покажа Джипчо и теглич му направих....

Исках да знам, дали програмата предложена от мене ви допада,и дали остава така..??!!

Емо, програмата е добра според мен и ще е хубаво, ако успеем да влезем в предложените времена.

На мен също ми харесва програмата и ако се организираме с Ванката може заедно да пътуваме и да сме навреме там :)

Еее...няма как,ще се става рано! Колкото до трасето някакво развитие ??

ВАжното е , че се събирате- това е събитие, останалото  от програмата са  подробност!!!

Здравейте отново , виждам голяма активност във форума последно време..май е по-лесно от вкъщи ?? Повече желаещи за нещо истинско няма ли ??А и какво става с трасето,някой май обеща да пробва няколко такива ??

Edited by emorodev

Чакам Петерст...а пък в последните 20 дена и като гледам сигурно и следващия месец няма да имам и час свободен,ама ще отделя за това мероприятие :)

Това клипче може и да не е за тук,но искам да покажа как руските фенове се събират на събор :)

А ето малко снимки и от тазгодишният им събор :)http://vk.com/album154511871_173556764

Edited by Niki-25
  • Upvote 1

Като за празник, а ние...

Надявам се тази година да се съберем няколко човека,а догодина повече :)

Има пробван маршрут, има и алтернативен. И двата са част от републиканската пътна мрежа или по-точно каквото е останало от нея :D Аз лично нямах възможност през почивните да отида до Казанлък, за да проверим и втория маршрут, но не мисля, че е проблем да се тества и на място при отказ от първия маршрут през х.Българка и гара Кръстец.