Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
leomm

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013

Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

• 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0

Recommended Posts

Нека да не променяме датите,защото съществува риска и други да се откажат! Колкото до хотела , предлагам крайна дата за записване 15.05.2013 г. Или с други думи 20 дена за резервация,струвами се разумен срок !!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с рецепцията на хотел "Златна Котва" и ми казаха,че за тези дати вече имат доста резервации,но за 8 и 9 , към момента имат около 15 стаи свободни(студиа,двойни и ..т.н)! Обещаха утре да ми потвърдят точния им брой и начина за резервация. Цените варират от 40 до 62 лв. нощувката с включена закуска !  Аз предлагам,който е сигурен , че ще дойде да каже , за да направим навременно резервациите до края на другата седмица . Подчертавам,че на яз.Копринка хотелите не са колкото във Варна или София , а мястото си заслужава ! Хотела е на самата стена на язовира.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм там на палатка от 05 до 09.06. За хотел не ме бройте.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видев и съпруга /Пенка/ бройте - двойна стая със закуска и банкет +паркинг за Жипчо. Черпя ВИДЕВКА ЛУХ. :hello2:

Редактирано от st.videv

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решите за следващия уиикенд, твърдо съм готов да запазя. Ако е за 8ми-9ти, за сега не. Ако случайно нещо се промени с плановете ми, ще се включа, но до колкото знам има организирано фирмено парти и тиимбилдинг в чужбина, заради които съм ангажиран.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам причина за тревога- нека да помагат , но да се изчистят нещата- не само да им участваме в рекламата...Мое мнение да не се дистанцираме от тях , а да пристъпим към преговори. Все пак ползваме техните услуги и караме техните коли.Една канфронтация няма да е полезна. Но нещата да са договорени...

Редактирано от st.videv

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,нека да продължим по същество !!

Към момента сме двама сигурни - Видев + Съпругата и Аз +Копилота(мой колега от Румъния),бивш рали състезател .

Мисля следващият четвъртък да направя резервации за потвърдилите,а ако след това се появят още такива ще го мислим в движение.. :walk:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш изчакай за началото на май, за да се видят повече хора, ако има желаещи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е , че няма да има свободни места,вече половината хотел е зает от туристи,а там няма друг ! Днес говорих и с Ванката , който е сигурен и иска двона стая , така че вече имаме 3 стаи резервирани. Аз съм с настаняване 07.06.2013 - петък,другите 2 двоини са с настаняване 08.06.2013 - събота! Цена на стаята 62 лв.Ако и други искат да се настанят в петък 07.06.2013 нека да кажат,може да променим датата на резервациите !!

Редактирано от emorodev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Axa... ..Taka e  :headbang:

Редактирано от emorodev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехоо пожелах двойна стая със закуска и паркинг за Жипчо- накой изкривява информацията май.Да видим....Ако не съм приятен на някой да каже...Просто няма да дойда.Веднъж подразних някого си, как съм можел да съм във всички теми..Имам време и съм средно интелигетен български гражданин...

Редактирано от st.videv

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да е по- ясно пояснявам,имаме резервирани двойни стаи към момента за г-н Видев,Ванката,Аз-Родев а утре и за Niki-25,никой не е пропуснат,аз си чакам Видевката Лух.. :jerk: !

Редактирано от emorodev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече "инфо" на 08.06. Копринка..лека вечер от мен ,че утре съм за риба и трябва да се концентрирам.. :sleepy2:

Редактирано от emorodev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово,Николай Тодоров от София е с направена резервация за 08.06 на Копринка-двойна стая !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Колегата emorodev за направената резервация и ще почерпя по бира :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,искам да попитам колегата от Казахлък-Тихомир,къде ще нощува ,и дали може да подготви едно импровизирано трасе ?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм решил още,но предполагам,че ще се прибера до Казанлък. Трасето вече е друг въпрос...Ще пусна една тема в офроуд-форума,да видя какво ще ми кажат за района,защото аз не съм особено запознат.Има една могила до Копринка,там ходих да видя дали ще я кача с нивата и по танковия път към Енина,но хубав маршрут,ще ги помоля да ми дадат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok.  благодаря ! Аз също ще проверя за трасе. Ако пишеш във форума,помоли ги да е клас"Standart'' !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година на 2 юни имаше национален събор на дачия на яз. Копринка близо до въпросната могила. Имаше и едно елементарно трасе за офроуд а има и доста подходящи места наоколо за пробване на машинките, но не знам как стои въпроса с разрешителните за такива мероприятия. 

ПП: а въпросната могилка бе покорена от Дъстър. Зор е обръщането горе че от другата страна не е лесно спускането. Има и видео някъде в дачия форума на покоряването на могилката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намесата на Литекс моторс в срещата,ще им донесе лично на тях безплатна реклама,за това,официалното становище на управата на форума е,че не искаме да се ангажираме с тях,защото ние сме САМО фен форум.Не обслужваме интересите им.

По повод въпросната могила ме има мен документиран как я превземам и тоя дъстър ще е голям майтап,щом не може да слезе от там.Аз без АБС (то май още не се монтира на Нива) със спукано цилиндърче на заден ляв барабан-иначе казано само с предни спирачки си слизам без проблем.Единствено горе има неприятност с една дупка от иманяри,която видно от клипа,забравих че е там :D Само че се сетихме да снимаме клип като се бях качил горе и за това започва със слизане и после е качването,но го има и снимано с изкачването в клипа,просто е след това и не е толкова равно колкото изглежда,а си е доста стръмно. Ето клипа 

А тук е предложението за трасе,но е слабичко ми се струва. 

http://goo.gl/maps/LoNXf

Минава се през Мъглиж и нагоре към х.Българка, гара Кръстец и после спускане през Борущица. От началото на с.Селце почва черния път нагоре към хижата. Горе е "Виканата скала" (една тераса реално), от която се открива гледка към Северна България.

Малко преди Кръстец почва асфалтов път, но след това до Борущица (около 4-5км) е пак черен път, като се минава и под мост на жп линията, като там е единственото по-сериозно препятствие, ако е придошла реката.

Пътят се минава сравнително бързо и лесно, има красиви гледки, а има и възможности за допълнителни разходки по черно от Кръстец към близки изоставени села.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че съм пропуснал доста от форумния живот. Аз и моето малко семейство също искаме да се присъединим към срещата...

П.с. Къде изчезна колегата Berg?

Редактирано от terminator

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване