Jump to content

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013


Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

  1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

    • 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0


Recommended Posts

Ако е нужно аз поемам грижа за децата...тъкмо съм "топъл" с две калпазанки вкъщи представете си колко роли вече съм играл . :icon_jokercolor:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете как си представяте офроуд разходката, че както е тръгнало, всичко остава за събота следобед. Това значи настаняване след 12, обяд и т.н., та най-рано към 14 може да се потегли. Това дава около 6 часа време, за да може в 20 часа да се почне с културно-масовите мероприятия :D

 

Та предполагам, че моят маршрут през хижа Българка и Кръстец, е достатъчно добър за случая. Ако успея май месец да посетя Казанлък, ще пообикаляме с feikot за още маршрути, тъй като има 2-3 варианта за проиграване.

 

За срещата все още съм в неизвестност какво ще правя, та поне за мен остава вариантите или на палатка (99% в хотелите тогава на място няма да има стаи), или само за през деня за разходката и после да пътувам на някъде, че много обичам мероприятията на маса, а не бива после да се шофира  :toothy9:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам следното:

 

1: Среща на OMV-Казанлък - 09.00

2: Опознаване и общи приказки,кафе,бира и т.н. в ресторанта на хотела 10.00-12.00 .

3: Настаняване по стаи 12.00 -12.30 .

4:Тръгва се по трасето избрано от вас(препоръчвам да е 4x4 new) - 13.00 , импровизиран обяд , някъде по средата на същото !

5:Завръщане в хотела към 17.00 - 17.30.

6: 17.30 - 19.00 време за почивка на участниците .

19.30 --до когато издържим , време за забавление и каквото се сетите .

 

:huh:

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в живота е като в армията, просто много не са я осмислили тая истина. Съжалявам, вие ще останете в историята, като пионерите на марката и нейната първа среща.Наесен пак....Кво да правиш детето заминава ,чак за Хамериката и трябва да му помаха някой с кърпичка за довиждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю ,"не се коси, като че ти мине" съдбата е страшна работа- просто реши и ме спря. хахахах. Не е от суеверие ,просто така се стече събитието. Давайте без мен, а аз още като дойда в София и мога да ти покажа Джипчо и теглич му направих....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново , виждам голяма активност във форума последно време..май е по-лесно от вкъщи ?? Повече желаещи за нещо истинско няма ли ??А и какво става с трасето,някой май обеща да пробва няколко такива ??

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам Петерст...а пък в последните 20 дена и като гледам сигурно и следващия месец няма да имам и час свободен,ама ще отделя за това мероприятие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това клипче може и да не е за тук,но искам да покажа как руските фенове се събират на събор :)

А ето малко снимки и от тазгодишният им събор :)http://vk.com/album154511871_173556764

Редактирано от Niki-25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има пробван маршрут, има и алтернативен. И двата са част от републиканската пътна мрежа или по-точно каквото е останало от нея :D Аз лично нямах възможност през почивните да отида до Казанлък, за да проверим и втория маршрут, но не мисля, че е проблем да се тества и на място при отказ от първия маршрут през х.Българка и гара Кръстец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...