Jump to content

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013


Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

  1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

    • 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0


Recommended Posts

Ееее....Българино  !!  Токова ли много се иска да се присъедините,към една сбирка,да опознаете нови места,нови хора...?? Май мераклиите се свършихa , УВИ !!!

 Май всичко се свежда до материалното и светското..нещо от типа на - купих си Джип за да си повиша реитинга сред колегите и обществото !

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да засегна някого,ама в този форум ми се струва , че има много"мъртви души"..много потрбители и само 10-15 активни,доста странно ?!

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо има нещо такова,надявах се повече хора да се съберем на малка почивка за един луикенд :) мисля,че много хора имат нужда да разпуснат и да сменят  обстановката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С приятелката ми още обмисляме за срещата, но аз много искам да дойда. Все пак си мисля, че и тя ще се навие, защото така и така обичаме много да обикаляме из България и в частност в планината, така че една събота и неделя на такова място много ще ни допадне. Скоро ще дам окончателен отговор.

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emorodev сега ми звънна за да ми каже, че ми е запазил стая и помоли да предам на останалите колеги от форума, че има останали 3 свободни двойни стаи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,никой друг ли няма желание за забавление ?!

 

Една голяма молба към всички участници на срещата на яз.Копринка !!!!  Имам нужда от размера за тениски  на всеки един  от участниците - M , L , XL и т.н.,ще ми се да подготвя няколко изненади ! За половинките също :wav:  

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам,че желаещите за едно събиране на това красиво място се броят на пръсти ! Хайде,предложете на приятели да се присъединят...

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислим още!!!! Не че има кво да се мисли по скоро напасване с времето, аз уикенди нямам за съжеление , но мислим вариянти,не обещавам щот на една среша тука в София не съм идвал още.Иначе сега ми припомниха ,че съм ходил на Копринка преди много години и се сетих че Много ми хареса,така че съм много навит. И едно въпросче,деца някой ще води ли, че ако вземем нащо да не му е скучно или ще е само за големи,да подготвяме някоя баба още от сега :toothy9:

Редактирано от Niki.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да му е скучно,те винаги ще си намерят приятели с които да си играят :) Така,че не го мисли,а вземи се стегни и ела :) да пийнем по бира и да се видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната среща няма да представлява общо приетия модел за "форумна сбирка" тъй като това ще е първото събиране и запознанство на всички от форума,а вече по-следващите ще са с игри,състезания и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...