Jump to content

Стикер на форума (Предложения и обсъждане)


Recommended Posts

Отварям темата...и прилагам един вариант. Утре ще кача още. Давайте предложения, ако имаме спецове в графиките, нека предложат и те нещо.

post-5136-0-43769300-1365438276_thumb.jpg

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност сега се замислям....трибагреника и някъде с малки букви "Произведено в България". Макар че дали няма да дадем повод за насмешки - китайско ли е, българско ли е.....!!!!!!!!!!

 

Давайте идеи още, колеги........някой графичен дизайнер няма ли във форума, да предложи нещо и той ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което прилагам като снимка е просто отражение на идеите които се обсъждат по-горе, като качеството не е никак добро.

Но идеята ми е да има основен фон, може да е сив или червен, като основната тема на форума. Така ще се покаже идейна връзка с форума. 

 

Идеята за бяло, зелен и червено ми допада много, но да не се акцентира прекалено много. Идеята ми е да е във вътрешността на емблемата на GW, като така се подчертава, че българската фирма е част от нещо по-голямо.  В този случай емблемата на GW може би трябва да е по-голяма за да се забелязват цветовете отвътре.

 

Цветовата схема не е това което е най-подходящо, просто мацнах един цвят за да има фон, моля да не се взема под внимание.

great_wall_.jpg

Редактирано от Ванката
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще изглежда ако логото със знамето е най в дясно и е по-голямо до пълната височина на стикера, а адреса на форума е само www.gwm-bg.com?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванката- адмирации имаш от мен, отпечатах я и да ти кажа не седи лошо. Малко, като че ли фона трябва да се подбере може би да си остане бял. Но за сега имаш 6 по десетобалната система :):hello2:

Свалих и предния вариант и го отпечатах  и той не стой лошо. Може компилация от двата - на бял фон и логото на фона на знамето. Естествено това е мое мнение, но е изчистен варианта.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си признах, че тази картинка изобщо не е с добро качество, а само онагледява идеята която ми мина през ума вчера. :) 

Съгласен съм с poroinik адреса на форума да е по-кратък (gwm-bg.com).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми допадат и двата варианта..

 

Имам трето предложение ( само предлагам ). Ако можех да го направя направо щях да ви го покажа, но уви.

 

Фона на целият стикер да се раздели на две - 3/4 българското знаме и 1/4 китайското, отпред емблемата и надписите си остават по местата, а отдолу адреса на форума да е в краткият вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще стане много шарено със знаме за фон, а относно китайското - много ще ни ебават ако го сложим на стикера :) Според мен вътре в емблемата българското знаме е супер като идея, а фона трябва да е едноцветен или дори бял...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще се поставят лепенките?

 

По новите закони не е ли забранено да се слагат по страничните стъкла каквито и да било лепенки?

 

Трябваше да махнем всички маркировки за застраховки и т.н. Предполагам за задното стъкло да не е проблем, но все пак е хубаво да кажат хората тук които имат информация до колко е разрешено поставянето на такива стикери.

 

И още един въпрос. При положение че задното стъкло е затъмнено и се залепи стикера от вътрешната страна, няма ли да е слабо забележим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви на Пежо клуб,  не казвам да го крадем, но са с традиции от години, семпло и изчистено.Виждате на задното стъкло е -прозрачен и се вижда през него, няма да се заяжда някой при проверка тип холандска

post-9777-0-86956800-1365519873_thumb.jpg

post-9777-0-24146400-1365519907_thumb.jpg

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенето на такъв стикер няма проблеми,той е за да покаже,че има фенове на марката,забраната е за застрахователни компании.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Ники :)

 

Относно размера. Размера основно коментиран до сега 18х3см идеално пасва да е в горния десен или ляв ъгъл на задното стъкло на джипа. 

За Волексите и пикапа предполагам също ще стой добре, не знам кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето три варианта и от мен - единият е пригоден да се отпечата прозрачен, другият е съобразен с цветовете на сайта им, а третият е за тези, които държат да има българското знаме :)

 

post-6582-0-06963700-1365535708_thumb.jpgpost-6582-0-12479000-1365535716_thumb.jpgpost-6582-0-02216700-1365535722_thumb.jpg

Редактирано от Willbuy Onesoon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говедо, втория вариант наистина изглежда добре, но съм съгласен с теб, че ще е нечетлив като се отпечата.Така обаче как е? (направих го както можах, ама селекцията ми отряза една малка ивица от емблемата, но за илюстрация какво имам предвид е ОК)

emblema_poroinik.jpg

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че намерих приемлив вариант логото да стане плоско.

Автомобила използван за онагледяване на този вариант на стикера по-долу принадлежи на lab_man

 

 

GWM sticker BW.png

uvm7x2or1.png

uvm7x2or2.png

uvm7x2or3.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно, само дали може емблемата да е с полутонове и по този начин да създава илюзия за релефна-както е  на модела по горе - може да е по по най.  Все пак има и с други фирмени емблеми, като мен може и вариант с тях да се направи-всички сме от един завод/на това не държа - но все пак се разминава автомобила и емблемата/ иначе 6+++++++++++ по 6-балната система.:) :) :):occasion14::):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допада да е само в един цвят, много е монотонно логото така. Според мен червеният надпис за Great Wall трябва да се запази, цвета си пасва с надписа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...