Jump to content

Обслужване на ГУ


Recommended Posts

Точно така и аз мисля че обикновените газови инжекциони са по добрия вариант за БГ.Аз съм с такъв и никакъв проблем нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сега има договореност за доставка и монтаж на Ланди Ренцо, газови инжекциони с изпарител.

Така вече може да сложа газово на Волекса ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да може и на С10 да се сложи от новите газови уредби тъй като в гр. Плевен се продава нов или пък ако аз имам и още ми е в гаранция трябва да може да се сложи до края на гаранцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови и изостанали има , има и втора ръка на по 10-15 хил.км., ама газов инжекцион засега ще има само на С30, това е което се потвърди с представителя на Ланди Ренцо. Кво да се прави, но се водят преговори и за другите модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............. е едно от ведущите имена в газовите системи.По добро е от ........... и наравно с .......... виж сопотските и особенно имаше едни на Дунарит- Русе бакелитови, бяха връхтът.Изпарител с тази марка е явление- 15 години карах с такъв и сега на едната инжекция пак е такъв макар и на различен принцип...ме обори...

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно някой да те оборва, много си прав. При нас трябва да се гледа кое е по-изгодно.

Редактирано от Говедо
Правопис
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

здр не знам какво става с тези агу които слагат но аз имам проблем на всеки 20000км които мина отначало сменяха филтри след това бутилка и помпа и сега след 23000км проблема пак се появи когато намали количеството газ минава на бензин а в бутилката е на половина, какво да правя мисля да не я нося в сервиз на great wall 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

 Здравейте,колеги и за много години!  Интересувам се още ли се слагат газовите системи на виале на колите на греат уол и дали някой е ползвам услугите на дженеръс в Бургас- това е фирмата ,която е дилър за момента на греат уол за града. Купих си кола ,която е оборудвана със същата система и ме интересува къде  в в Бс може да се погледне какво е състоянието и се сетих за вас,та ако някой си е имал вземане даване с дилъра  да сподели мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Късно го виждам това последното, колегата да ме извини. В Бургас съм ходил на сервиз именно за газовата. Останах много доволен. Гледаха, тестваха, вадиха, слагаха, каквото там има за ръчкане и след два часа ми се обадиха по телефона. Колата я взех на следващия ден, щото имах лекции. Сервиза беше някъде в южния край на града, обслужваше и марките на ВАГ групата. Отдалече се виждаше голяма реклама на застрахователя Алианц, под нея е сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...