Jump to content

Впечатления от Ховер H3/SUV


Ванката

Recommended Posts

Отварям тази тема за споделяне на мнения от собственици и ползватели на Ховер H3/ SUV.

 

До момента в София съм забелязал поне 2 зелени, черни, тъмно син и вчера един червен-бордо.

 

Смятам че е време тези хора да дадат повече информация за тези автомобили, като реално те са доста километри вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас видях два с руска регистрация. Нямаше как да ги спра за да си поговорим....надявам се да ми се отвори такава възможност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ехооо моя е CUV, но не е H3, поне от това което виждам тук- даже и описанието , което се дава в този форум не е на Н5, а на моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде де,

пиши!

На всички би ни било интересно да научим как се ходи с разтъпкани ботуши...нашите още миришат на ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих го на 59 к км внесен от Италия.Прекарах го на основен преглед в серзиза фирмения в Това е за сега.Как се качват снимки да ви го покажа?

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях писал на един колега - много е лесно и виждам, че и той се справя.

Стъпките са следните - Качвам снимките на лаптопа - или ги сейфвам ако ги тегля от някъде. После като взема да пиша във форума и дойде време за снимка отивам в "още опции" (долу в дясно черен бутон) - "разглеждане" (най-долу в ляво - избирам си файла който съм сейфнал примерно на десктопа) - "прикачи файла" - "публикуване в мнението" и това е. Но преди да кача снимка, задължително я запазвам в компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях писал на един колега - много е лесно и виждам, че и той се справя.

Стъпките са следните - Качвам снимките на лаптопа - или ги сейфвам ако ги тегля от някъде. После като взема да пиша във форума и дойде време за снимка отивам в "още опции" (долу в дясно черен бутон) - "разглеждане" (най-долу в ляво - избирам си файла който съм сейфнал примерно на десктопа) - "прикачи файла" - "публикуване в мнението" и това е. Но преди да кача снимка, задължително я запазвам в компютъра.

ОООО боже, :hello2: а аз търся снимка и намирам само качени в нета на втория ред от опциите и си мисля , като инженер и зациклям ,че ги качвате в нета и след това пишете адреса. Боже простото е най- сложно.Благодаря да си жив и здрав... Винаги има първи път.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви сега малко снимкиpost-9777-0-07228300-1362059199_thumb.jpgpost-9777-0-35148100-1362059210_thumb.jpgpost-9777-0-61660600-1362059215_thumb.jpgpost-9777-0-42558600-1362059222_thumb.jpgpost-9777-0-00547500-1362059236_thumb.jpgpost-9777-0-01828000-1362059244_thumb.jpgpost-9777-0-16470000-1362059254_thumb.jpg

От фейса ги свалих , щото в този лаптоп в офиса нямам , но смятам са сносни.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello2:

 

Ха така, де - добри снимки...сега може да качваш колкото си искаш. Инженерите трябва да се подкрепяме.... :smileinbox:

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ето и аз да се впиша в тази тема,до сега не писах поради това че не бях карал толкова много километри на моя джип GW-Hover SUV .Сега след като го постегнах малко и го подкарах на дълъг път в събота.Тръгнах от Младост-2 София и заминах за Клисурския манастир,в града колата си върви много прилично,след като излязох от София и го подкарах със 100-110км и да ви кажа страхотно усещане.За Клисурския манастир минах през прохода Петрохан,нагоре по завоите се държеше страшно добре,возията е доста добра за джип.На другия ден се върнах към София да оставя част от пасажерите и поех към гр.Кюстендил,минах през магистрала Люлин и да ви кажа много стабилно се движеше по пътя.През целия път до гр.Кюстендил колата подържаше скорост 100-110км.От събота до днес минах 521км.,но сега на връщане се появи малък проблем със задно ляво колело на което май накладките свършиха и започна да затяга,но това ще го отстрана още тези дни.Като разход на горива,мисля че за тора бутилка газ и проблема който ми се отвори по път 13л газ на 100км е доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niki-25, дано е от накладките, че друг вариант да затяга е спирачния апарат да блокира или  лагера да е мнооооого заминал. :)

Редактирано от viggen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги както бях сигурен се оказа,че е от накладката,беше се изтъркала до желязо и от нея задържаше,вече ги смених и сега всичко е наред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, нов съм във форума и ако не съм на правилната страница, моля предварително да ме извинините. Та по моя болезнен въпрос. От доста време си търся джип до определена сума, разбира се. Спрял съм се на Great wall Hover Cuv 2,4i газ/бензин 2008г.. Нямам никаква информация за тази "машина", освен този форум и още няколко страници в интернет. Не познавам и собственик на такъв джип Hover Cuv. Познайте какво ме интересува? Всичко. Като това:

1. Какво трябва да знам /на какво да обърна внимание/ за него при огледа и покупката;

2. Скъпа ли е поддръжката му;

3. Какъв е разхода на газ и на бензин;

4. Как се държи на пътя през всички сезони;

5. Удобен ли е за градски пътища и трафик;

6. Удобен ли е за дълъг път;

7. Често срещани проблеми и тяхното отстраняване.

За сега толкова.

Моля Ви за откровенна информация и то скоро, защото не всеки ден се купува такъв Cuv и не всеки ден се дават толкова пари. 

Като допълнителна информация мога да спомена, че семейството ми е четири членно. Ще използвам Cuv-а за всекидневна употреба в градски условия /не много къси дестинации/. Често пътуваме и на дълги разтояния в страната и извън нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,аз съм от гр.София и карам такъв джип.Да ти кажа на мен джипа ми харесва как вози и ми е удобен за градски и извън градско каране,на други може да не им харесва.Това е джип с двигател на Мицубиши 4G64 който е много добър и сполучлив,поддръжката му не е скъпа,за обслужване в официалния сервиз на Мит Вас смяна на агренажен ремък и ролка с тях ни части излизаше 330лв с труда всичко,за масло не съм питал.Сменях тампони на стабилизиращите щанги тампони които ми струваха 215лв само те,без труд.Феродовия диск струва 100лв, но това са цени с малки отстъпки.Като разход на бензин в градски условия дава към 15/100км,на газ ми даде 16/100км,на извън градско 11/100км газ и към 10/100км на бензин.

За сега мога да ти дам толкова информация,ако те интересува още нещо питай или се ми се обади 0878-58-56-50 Николай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники здравей, аз съм Мариян и също съм от София. Наистина рядко срещан джип но на мен ми харесва много. Имам желание да си закупя такъв, затова ми трябваше тази информация. Ако е казал Господ, до края на месеца може и да се сдобия с такъв. Обезателно ще пиша независимо какъв е резултата. Благодаря на теб и на Станислав за информацията дано да имам късмет!

GSM 0884542354

Редактирано от baribatka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравеите от мен искам да попитам колегите с GW Hover CUV за малко подробна информация относно модела возене и поведение,основни разходи и всичко за което се сетят както и съвети ако имат защото обмислям да се сдобия с такъв след нова година :) видях че има няколко в мобиле и се чудя дали да е от тук или да го търся някъде отвън

 Благодаря предварително :)

Редактирано от VW-CORRADO_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...