Jump to content

Добавка за газ


rtasev

Recommended Posts

Колеги имам следния проблем:

Заради ненормалната работа на газовата, реших да купя добавка за газ ... И купих.

Прилича на добавките за бензин или дизел, пластмасова опаковка с течност.

Да, обаче по благоевградските бензиностанции никой не знае как се прави.

В мрежата четох, че имало специални накрайници, чрез които течността се всмуква в бутилката, докато се зарежда газ.

Та се чудя дали някой от Вас не знае нещо за тези добавки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна догоре работи перфектно. Когато падне нивото около половината започва да прекъсва, сеца и т.н. Когато останат два диода почва истинското приключение.

В сервиза:

Смяна на свещи - без резултат

Ъпдейт и настройки на софтуера - без резултат

Предстои отваряне на бутилката и почистване на филтри - дано има резултат

Както и да е, въпроса е, че аз добавката я купих и си я имам, и си я пазя, и не мога да я използвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега, на времето по бензиностанциите на Лукойл ,ако не бъркам се предлагаше добавка за газ в отделни флакони, при зареждане поставяха някаква приставка в която се изипва съдържанието на флакона и в/у нея се поставя пистолета за газта, така добавката се вкарва заедно със зареждането на газ. Сега явно направо я добавят към газта защото става дума за т.н. "блу-форс" на техните бензиностанции. Нямам спомен точно как излеждаше приставката , тъй като само веднъж съм купувал и зареждал такова нещо , не забелязах някакъв ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...