Jump to content

спря да пуска вода на задния прозорец


tishkov86

Recommended Posts

имам следния проблем и бих искал ако мога сам да го отстраня понеже нямам време да оставям колата в сервиз.... чува се помпата да работи отбаче от задната дюза не се пуска вода. някой да даде съвет ако може, мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има от днес това нещо. Нямам представа още на какво се дължи това нещо и си мисля, че ми е намаляло нивото на течността. На предното пръска нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на Астрата зимно време ми се е случвало същото, но като се затопли се оправя. Може да има и запушване. Долейте си течност може и да се оправи:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече клоня да е се запушва задната дюза, защото предните си пръскат съвсем норамално, тесността не е замръзвала. Все пак разплитането на задачата(драмата) предстой. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи каква течност сте сипали,аз наскоро взех от Калфланд течност и сипах на моята Тойота и когато е студено на задното стъкло много бавно тръгва,на предното няма проблеми :) колеги опитайте с различна течност предполагам,че може да се оправи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загадката е разкрита. Количеството на течността е намаляло доста и спря да пръска на задното стъкло. Днес долях от същата течност и веднага взе да пръска. Няма запушване или замръзване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загадката е разкрита. Количеството на течността е намаляло доста и спря да пръска на задното стъкло. Днес долях от същата течност и веднага взе да пръска. Няма запушване или замръзване. :)

Оправи се и при мен, благодаря много. Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...