Jump to content

Смяна на дръжката за задната щора


Niki-25

Recommended Posts

Колеги някой сменял ли е тази дръжка която държи задната щора и знае ли как става това.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завити са от вътрешна страна с по два самонарязващи винта. Разглобяват се страничните кори - друг вариант няма. На мен ми ги смениха в сервиза, че не ми се занимаваше.....иначе самите щипки струват около 2.00 лева двете

 

post-5233-0-02703000-1357664790_thumb.jpgpost-5233-0-63178500-1357664815_thumb.jpgpost-5233-0-28794200-1357664837_thumb.jpg

 

ей такива съчинения на място трябваше да правя преди да ми ги доставят и сменят. Че тази ламаринка трябваше и да е дебела, защото щората я огъваше. Грозно,ама нямаше друго какво да направя. С няколко вида различни лепила опитах - ден-два и се чупеха......просто са много слаби и тънки за усилието което упражнява щората. Ако намеря подобни по-здрави от друг автомобил, ще ги сменя.

Редактирано от radioworld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега,вече имам представа как се сменят,предполагах че е така,но не бях сигурен,аз също ги купех но моите са черни а салона ми е жълт ще стои малко грозно но сега няма да ми прави впечатление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...