Jump to content

Скиори/бордисти във форума?


admin

Recommended Posts

По-скоро за Пампорово и Добринище. На Тодорка не съм карал,както и на Томба,Момба и Бомба. В Банско е 15 градуса утре го дават до 18.Готин майтап,ама от времето,не от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банско е 990 м, а пистите започват от 1600 м до около 2600 м. За 21-ви прогнозата е, че ще се захлажда. Както се казва времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено тази година общо взето ще е нулева... А аз скоро обикалях магазините да си търся твърди ски обувки. Явно ще остане за другия сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе намаления ама няма 25cm... :) Търся твърдост 100, но като обиколих всички магазини по бул. Черни връх преди 1 месец имаше такъв размер само Rossignol в магазините на SLS и Lange, но са по-скъпи (от 600лв. нагоре). Rossignol-ите бяха 400, но ми се иска да пробвам и други марки да намеря най-удобната за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам, при 18 градуса навънка аз си сключих ГО на мотора вчера :D Който карал борд/ски, карал - след две седмици викам да ходим на море ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уфф, аз попадам сред непоправимите оптимисти ;-)

 

А пък може да преминем на алтернативни занимания, като каране на кънки по къс ръкав на ледената пързалка, парна баня, басейн и т.н. важно е човек да се откъсне от ежедневието.

 

П.П. Абе то жена ми хубаво ми викаше да ходим в Австрия, ама аз не та не...не слушам да му се невиди!

Обещавам другата зима да съм послушен! ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...