Jump to content

Нов собтсвеник с Ховер 5


Zhuliyan92

Recommended Posts

Здравейте,

Нов собстеник съм на Great Wall Hover 5 Бензин/Газ внос от Италия. (Модел 2010, с първа регистрация Декември 2011г.) Купух го от собственик в Балчик. Малко по-късно ще ви пуска снимки на колата.
Имам няколко въпроса относно автомобила. Вече го пробвах в гората и първото нещо което забелязах е, че когато включа 4H лампата светва и предният мост зацепва (При завиване обаче се чуват леки пукания отпред, не знам на какво се дължат. Когато го спря лампата изгася. Обаче когато включа 4L не усещам разлика в държането на колата сравнение с 4H (каръл съм и други джипове и бавните определно се усещат) Имам съмнение, че нещо нее наред там и другото което забелязвам при включени бавни е, че когато пусна само на задно, лампата на таблото не угасва и продължава да си стои запецен и предния дифиренциал, когато загася колата всичко се оправя. 

Другото нещо което ме инетересува да знам е този модел има ли филтър за купето, защото не успях да го намеря при смяната на филтри и масла за колата.

 

Карам го от около месец и като цяло съм доволен от автомобила, ще видим за напред как ще се държи.

 

Благодаря за отделеното време предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...