Jump to content

Атракционно влакче HOVER H5


bobonikolov

Recommended Posts

Днес в общината ни по европейски проект бе доставено атракционно влакче. Истински учуден останах обаче, след като разбрах, че е изградено на платформата на Hover H5. Рамата, мостовете, двигателят и част от интериора са на джипката. Доставчика спомена нещо, че се планира слагане на газова скоро, но дали ще е фабричната още не е решил. При първа възможност ще кача и снимки :-)

П.С.: Ето и обещаните снимки :-)

p1010225o.jpg

 

p1010226r.jpg

Редактирано от bobonikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами возията на вагона е прилична. Днес го тествахме през най - разбитите улици и беше добро возенето. В кабината как е не знам, защото аз не съм шофьора :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внос са само двигателя,рамата, скоростите и интериора доколкото разбрах но не разбрах от къде.Всичко останало е сглобено тук - във Варна. Отне им два месеца, но си заслужава :-) Иначе летите джанти много отварят :

_MG_8468.jpg

Редактирано от bobonikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Влакчето наистина е създадено на базата на модела Hover H5, като автомобилът беше закупен от Варна Моторс, дилъра на Грейт Уол за Варна и региона.

 

Трансформацията е повече от успешна и се получи наистина една атракция и донякъде екзотика сред тези влакчета в България :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Влакчето наистина е създадено на базата на модела Hover H5, като автомобилът беше закупен от Варна Моторс, дилъра на Грейт Уол за Варна и региона.

 

Трансформацията е повече от успешна и се получи наистина една атракция и донякъде екзотика сред тези влакчета в България :)

Цял автомобил ли закупи от Вас производителя или само необходимите части?

 

П. С. Сега разбрах от колегите, че е бил закупен цял чисто нов Н5 и е преработен на влакче пък и се сетих, че някъде из документацията мярнах документ за разкомплектоване на джипа

Редактирано от bobonikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Колеги да се похваля,и аз се возих на това хубаво влакче,наистина е Great Wall H5 :) Наисти е много яко и ако желаете можем да си направим една екскурзия през септември има какво да се види,но за това ще предложа в друга тема :)

post-8674-0-63923800-1375727206_thumb.jpg

post-8674-0-67097900-1375727209_thumb.jpg

post-8674-0-24918500-1375727212_thumb.jpg

post-8674-0-94427500-1375727521_thumb.jpg

Редактирано от Niki-25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...