Jump to content

Зимни гуми


Keti

Recommended Posts

Imam Hover H5 i za nekoj ke vi izgleda smesno no moze li da mi objasnite okolu stavanjeto na zimski gumi, dali mora 4 ili moze samo 2 i dali se stavaat na zadnite gumi? Kakvo e iskustvoto so ova i koi tipovi gumi se preporacuvaat?

 

Имам Хувър Н5 и за някой може да изглежда смешно,но може ли да ми кажете покрай смяната на зимните гуми,дали трябва да е с 4 или може само с 2 и дали се слагат на задните гуми ? Кои гуми препоръчвате .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

по този въпрос може да се спори. ако си решил да минеш с две- задължително на задния предаващ движението мост, но тогава управлението на предния ще е трудно и хлъзгави. Най- добре е 4 но може и 2х2 да са но зимни и с еднакъв по размери грайфер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа ,съгласен, че досаждам, не гоня рекорд просто искам да съм полезен...ще се поукротя.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не че досаждаш, ама ми е странно защо в няколко теми пусна почти едни и същи мнения. :) Иначе честито за покупката и да те слуша колата.

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не че досаждаш, ама ми е странно защо в няколко теми пусна почти едни и същи мнения. :) Иначе честито за покупката и да те слуша колата.

Как защо, винаги има пръв път...пък и някой ме питаха за доуточнения, пък и отговарях, на едни и същи въпроси в различни теми. Благодаря, че сте ги чели- значи съм бил важен за вас /като в една реклама/. :icon_cyclops_ani: Сега гледам и внимавам. :angel1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, колега, щом си писал по темата и не си нарушил правилата на форума, всичко е нормално.

Аз също се радвам да прочета мнения на хора, които са близо до истината. :)

Тука из Русе също се разхожда една такава симпатична здрава джипка, винаги когато я срещна, я гледам с удоволствие. :)

post-7276-0-68538100-1362082959_thumb.jpg

post-7276-0-75738000-1362082985_thumb.jpg

post-7276-0-27442100-1362083003_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука из Русе също се разхожда една такава симпатична здрава джипка, винаги когато я срещна, я гледам с удоволствие. :)

 

Аз за тази не знам, но като си търсих, в Русе се продаваха две-една бяла и една златиста.Последната беше много красива с много екстри и още се продава, но не се води товарна/ променя я това ,че има решетка между задния ред седалки и багажника/ и не става за фирма.

Редактирано от st.videv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...