Jump to content

Ангренажен ремък


knalbantov

Recommended Posts

Преди 2 часа, lakatnika написа:

Н3 2011 не е ли Н5???

Има доста теми и снимки...

Въпроса ми е че звъняхме на 3-4 сервиза и към 5-6 магазина за части и никой не знае какво да поръча или го няма налично. Звъннах на официалния сервиз на Great Wall Митвас май беше и ми казаха че ще излезе 750лв и ми се струва малко множко като за китайски части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на двигателя ако е този 4G69S4N това са твоите части. Кода се намира на лепенка на капака на клапаните или на евро табелата задължително. Аз съм ги взимал от карса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Мариян написа:

Кода на двигателя ако е този 4G69S4N това са твоите части. Кода се намира на лепенка на капака на клапаните или на евро табелата задължително. Аз съм ги взимал от карса. 

Благодаря :) Ще погледна кода сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Мариян написа:

Кода на двигателя ако е този 4G69S4N това са твоите части. Кода се намира на лепенка на капака на клапаните или на евро табелата задължително. Аз съм ги взимал от карса. 

Ами при мен кода е 4G64S4M и отдолу под него има SGD7258

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Чух се с колегата от форума Vasil Milev и ми обясни, че частите се поръчват за Mitsubishi L200 2.4 4WD и те ставали. Та поръчах сега от Sauto и се надявам всичко да е наред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, knalbantov написа:

Здравейте,

Чух се с колегата от форума Vasil Milev и ми обясни, че частите се поръчват за Mitsubishi L200 2.4 4WD и те ставали. Та поръчах сега от Sauto и се надявам всичко да е наред!

Успех,дано всичко е точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...