Jump to content

И аз като вас!


lab_man

Recommended Posts

Няма как да не се похваля, че днес подадох документите за лизинга. Предполагам, че няма да се опъват много от Райфайзен. Избрах си черно " зверче " със спортна решетка и газова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! От банката нещо ми се ослушват още, така че съм в застой. Като пристигне и си я взема ще снимам и ще кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата " пътува " към Монтана! Живот и здраве на 2.11 трябва да си е паркирам в гаража. След това на дневен ред май ще дойдат стоманените джанти и зимните гуми. От Джесика ( дилъра в Монтана ) ми казаха, че Литекс Моторс ще започнат да предлагат стоманени джанти конкретно за Волекса, но до този момент го нямам като потвърдена информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със стоманените джанти са глупости, и на мен от дилъра в Русе ми предлагат за Волекс по около 100 лв./брой - абсурд!

За какво са ти стоманени джанти? Това е един абсолютно безсмислен разход.

За какво е застраховката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 100лв./бр. е направо безумно, но ако се намерят евтини, въобще не е безсмислен разход.

Стоманени джанти със зимни гуми и алуминиеви с летни гуми - сваляш едните слагаш другите... Удобство!

Но за не повече от 15-20лв./бр.

Редактирано от rtasev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 100лв./бр. е направо безумно, но ако се намерят евтини, въобще не е безсмислен разход.

Стоманени джанти със зимни гуми и алуминиеви с летни гуми - сваляш едните слагаш другите... Удобство!

Но за не повече от 15-20лв./бр.

 

Точно за това ги искам.. Въпросът е, че не знам точните размери на джантите. Като питах Дилъра и започна да ми обяснява за техните джанти и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, 20 лв. за стоманени джанти втора употреба е добра цена стига да има някой, който да ги продаде за толкова. :rolleyes:

Проблемът тук е, че все още няма оригинални нови, още по малко стари. Остава варианта по размера на оригиналните джанти да се търсят алтернативи от други марки.

 

Само за сравнение на цената за нови джанти:

- оригинални нови стоманени джанти 15 цола за Астра H от официален дилър на Опел 183 лв./бр.

- неоригинални нови стоманени джанти 15 цола за Астра H от друг доставчик (емк33) 80 лв./бр.

- втора употреба - нямам инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това ги искам.. Въпросът е, че не знам точните размери на джантите. Като питах Дилъра и започна да ми обяснява за техните джанти и т.н.

Колега, май не си си направил труда да погледнеш в една от темите за Волекс, озаглавена точно "Джанти за c10" - ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че пусна линка, но темата вече я бях изчел. Чакам да дойде колата и тогава ще търся джантите. Не ми се ще да слагам "каруцата пред коня".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

От тази сутрин мога да се похваля, че карам Волекс! Близо един месец чаках за него, но си заслужаваше. Направо не ме свърта на работа! Снимки - скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните фотоси. Отвътре не съм е снимал - всеки знае за какво става на въпрос :laughing7:

 

 

post-7917-0-01386100-1352916178_thumb.jpgpost-7917-0-46986800-1352916194_thumb.jpg

Редактирано от lab_man
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво браво,това май е първата черна във форума,ако не се лъжа.Черна изглежда също много добре.Да ти е честита и милион безаварийни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво браво,това май е първата черна във форума,ако не се лъжа.Черна изглежда също много добре.Да ти е честита и милион безаварийни.

Лъжеш се :)

http://forums.gwm-bg.com/topic/281-%d0%be%d1%89%d0%b5-%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%bd-%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d1%81%d0%be%d0%b1%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-voleex-c10/#entry3374

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Равносметка за първият месец - 2210 км, леко скърцаща седалка при първо сядане, едно посещение на сервиза поради " грешка " на газовата, а да и да не забравяме много въздишащи женски индивиди :P Гадни материалистки!!! :toothy12:

Редактирано от lab_man
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...