Jump to content

Управление на аудио системата от волана


valery

Recommended Posts

Че то има ли такива още. Друго което ми хрумна е да премахна част от мястото на голямата флашка, и да симулирам че е 1ГБ примерно  и да тествам. Ще пиша за резултатите.

Редактирано от valery
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой имал ли е проблем с четенето на флашки? При мен понякога след 30мин. опити и 100 пъти вадене на флашката зацепва. След като зацепи работи без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли такива още.

Има, в колекцията, има и работещ "Правец-8А". :)

Даже имам идея каква е причината за проблема. Работата, според мен, е в това, че "големите" флашки имат и по-голямо време за инициализация (събуждане) след включване на захранването. Когато това време е по-голямо от времето за "събуждане" на аудиосистемата, то резултатът е все едно, че е включена нова флашка, и затова всичко започва отначало.

Да не забравяме, все пак, че С10 е модел от 2008, а тогава флашки 1GB тъкмо се бяха появили по магазините и бяха безбожно скъпи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика това което казваш, ама бива ли за толкова години никаква модернизация.

Нямам проблем с четенето на флашки, да кажем около 95% процента успеваемост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На С30 си чете 8 Gb без проблем

То и на С10 ги чете, но проблемът е, че при всяко даване на контакт или запуск на двигателя, при по-големите флашки "музиката" се включва сама и започва всеки път отначало, все едно, че флашката не си е стояла кротко в конектора, а някой бързак за миг я вади и вкарва наново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не съмимал проблем с флашката, първата беше 1 gb, втората два,  а сега е4gb, музиката започва от там където е сп,яна/загасен звигател/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...