Jump to content

Great Wall Voleex C10 - такси


ivelin69

Recommended Posts

Бях срещал из Русе един таксиметров Волекс Ц-10, златист металик, но днес случайно имах възможност да поговоря със собственика му.

Разказа, че за осем месеца експлоатация е изминал 27 хил. км. и като цяло е много доволен. Само се е наложило да му сменят акумулатора, заради прекъсната клетка.

Карал е и през зимата, в големия сняг, и автомобилът е показал отлична проходимост за русенските зимни условия.

За обема на багажника каза, че никога не е имал проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е споменал дали го е получил така (златист металик) или го е боядисвал допълнително?

 

Не се сетих да го питам за цвета... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях срещал из Русе един таксиметров Волекс Ц-10, златист металик, но днес случайно имах възможност да поговоря със собственика му.

Разказа, че за осем месеца експлоатация е изминал 27 хил. км. и като цяло е много доволен. Само се е наложило да му сменят акумулатора, заради прекъсната клетка.

Карал е и през зимата, в големия сняг, и автомобилът е показал отлична проходимост за русенските зимни условия.

За обема на багажника каза, че никога не е имал проблем.

 

Ех, ако беше щракнал и една снимчица да го видим... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако беше щракнал и една снимчица да го видим... :)

 

Ето я резачката B) тази вечер на връщане пак я мернах и спрях да я снимам.

Човекът го нямаше наблизо, да го питам за цвета, обаче като огледах отблизо хич не ми се вярва да е домашно-боядисана, направо си изглежда оригинална боя.

 

2581it3.jpg

 

wstgrn.jpg

 

spdp1d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми зеленее, ама щом е минала пред ДАИ..., между другото тази нощ говорихме с един колега и той ми каза, че се е интересувал дали дават Волекс на лизинг за такси и ми каза, че са го отрязали като кисела краставица....кофти :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах възможност да питам служител на Литекс Моторс за цвета - този цвят не е фабричен. По негови думи явно си я е боядисал сам или е ползвал фолио - било модерно с фолио да се прави (знам, че по-горе коментираха, че не е разрешено, но може би се прави).

 

Също така казаха, че Voleex C30 и Hover H6 ще са налични към края на годината по магазините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Успях днес да поговоря с чорбаджията на таксито-Волекс :) и наистина, автомобилът е пребоядисан, оригиналният цвят е сребрист металик.

Обаче, браво на майсторите, отлично качество!

Не успях само да питам, как е положението с гаранцията на боята, щото го извикаха за клиент.

Човекът успя да се оплаче малко, но не от автомобила, а от клиентите - някои с пръстени, като хващат да отварят, са поодраскали боята около дръжките. Тогава се сетих, че на един автомобил, който беше изложен в магазина, също имаше подобни драскотини около дръжките, просто ужасно! Явно някой зяпач "се е подписал"! :angry6:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След вчерашната форумна среща имаме подозрения с колегите, че на бялата версия на Волекс бронята отзад е с бяло фолио.

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...