Jump to content

Форумът е ъпгрейднат


admin

Recommended Posts

Форумът, чатът, скинът и езикът са ъпгрейднати. Освен това и преместени на нов сървър. Цялата работа мина с куп проблеми (очаквано), заради което и забавянето. Ако отркиете проблеми или забележки, моля да ми пишете, за да ги оправя при първа възможност, което вероятно ще е краят на седмицата.

 

Благодаря за разбирането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добрата работа.

 

Новия дизайн ми изглежда приятен на пръв поглед. И за сега нещата са тук и работят.

 

:wav: :wav: :wav::occasion14: :occasion14:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, всеки който забележи проблем да пише в тази тема като приложи скрииншот.

Имайте едно на ум, браузърите кешират много неща, така че изчистете кеша и ръчно изберете новият скин за по-сигурно.

Редактирано от Говедо
Видими проблеми - отстранени
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен доста трудно се намира от къде да се смени темата... Преди малко като влязох в сайта и забелязах промяната. Исках да проверя дали има и други скинове и прерових всички настройки, но така и не открих да има такава опция. Сега като видях, че е възможно след посна та Говедо пак доста се рових, докато го открия в долния ляв ъгъл на сайта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяната на темата, не знам в момента какво можем да направим - винаги се е сменяла така, това е по-скоро функционалност на форумния софтуер.

 

Иначе оправих качването на картинки и аватари. Има някакъв проблем с някои стари прикачени картинки, които няма да мога да оправя - не се зареждат. Съжалявам - препоръчвам на потърпевшите да ги качат на ново и да ни извинят за неудобството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...