Jump to content

Нов горд собственик на Voleex C10 (сребрист металик)


jnenchev

Recommended Posts

Натискаш бутона "Още опции" в полето за нов отговор.

След това най-отдолу бутона "Browse", за да избереш снимка и накрая бутона " Прикачи файла"

Редактирано от Migel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и първите снимки :) Малко са кофти, но са правени с телефон в сервиза докато и правеха check :)

 

Супер е! Честито! Много щастливи километри и безаварийни пътувания! Има ли нещо по което може да разбереш, че е произведена в Баховица, освен по дневните светлини? На някоя табелка, пише ли Made in Bulgaria или EU :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нещо по което може да разбереш, че е произведена в Баховица, освен по дневните светлини? На някоя табелка, пише ли Made in Bulgaria или EU :)

 

Би трябвало сглобените в България коли да са с различен VIN номер (номера на шасито). Първите три букви от номера показват мястото на сглобяване.

 

Ако започва с LGW - сглобката е китайска

X9X - руска сглобка

 

post-6399-0-32289500-1346827293_thumb.gif

 

 

Източник: http://chinamobil.ru/doc_text.php?docid=1656&modelid=14&p_chid=1000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Би трябвало сглобените в България коли да са с различен VIN номер (номера на шасито). Първите три букви от номера показват мястото на сглобяване.

 

Ако започва с LGW - сглобката е китайска

X9X - руска сглобка

 

gwvin.gif

 

 

Източник: http://chinamobil.ru...=14&p_chid=1000

 

 

Много благодаря за подробната информация. Все пак ще се радвам някои да се похвали с конкретен БГ пример. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Вчера след обяд взех колата и днес навъртях около 300km и съм много приятно изненадан от средният разход - малко над 5l/100km :)

Редактирано от Говедо
Шльокавица и правопис
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Вчера след обяд взех колата и днес навъртях около 300km и съм много приятно изненадан от средният разход - малко над 5l/100km :)

 

В кое населено място го засичаш този разход?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито...моята дойде вчера.... :toothy12: Малко бях скиптичен тъй като предната ми кола беше e46, но днес цял ден карам и съм очарован и то много...страшна въшка :) тъй като с това се занимавам реших да пусна и сайт на който ще дискутирам мнения, препоръки и случки с колата. Ако някой има интерес може да го разгледа http://www.myvoleex.com

 

Честито още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Вчера след обяд взех колата и днес навъртях около 300km и съм много приятно изненадан от средният разход - малко над 5l/100km :)

 

 

Честито! С много здраве и приятни емоции да си я караш безпроблемно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, на английски е защото искам да рабера какво мислят хората в другите държави, пък и форума тук е достатъчно богат за да дупликирам съдържание. Интерсно ми е как се развива и продава модела извън България и дали хората в чужбина са на същото мнение като нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...