Jump to content

Покупка на МПС Great wall


Recommended Posts

За шумовете от СК е писано,че след смяна на масла се оправят,същото и за накладките,остават ти няколко дребни други неща,които евентуално можеш да провериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно честито и от мен. Много безаварийни километри и се надявам да се видим на идната месечна среща началото на септември :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на форума

Вече направих 1к км на волексчето.

Сложиха му газова - специални благодарности на екипа на Митвас - въпреки объркване с датите и трудностите оставих колата в понеделник и във вторник ми звъннаха да я взема. Днес ходих до Враца - сутринта без клима - върви си перфектно на газ - не се усеща никаква разлика. Но следобяд се прибирах на климатик - брррррр първо нещо постоянно цъка в ляво от волана и като цъкне хоп и дойде мощност.... не знам от какво и как но на клима колата я няма никаква.

Другата седмица ще споделя и за разхода на газ:)

Поздрави от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

ако вече не е късно и от мен една препоръка. Грейт Ауто (Ботевградско), не са оферта щом за теб е важно гаранционно обсулжване от сервиз.

1 Липса на транспорт до сервиза.

2 Отне им 4 дни да ми поставят газова бутилка

3 Липсва статистика кога за какво е бил автомобила при тях

4 След диагностика на датчика за фаровете и чистачките, ми оставиха капачката да пада докато дойде новата част

5 Няма къде да седнеш, ако ти се наложи да изчакаш нещо дребно

Относно Митвас:

1 Сервиз с опит, не само с марката Great Wall

2 Добра статистика за всеки автомобил

3 Добра чакалня с интернет и може да виждаш какво се случва с автомобила ти

4 Има градски транспортр до сервиза

Моя автомобил съм го взел от Литекс моторс и съм ного доволен, когато съм имал проблем винаги са съдействали за бързото му решаване.

Дано съм бил полезен.

Ами там работят хлапета. За колко искаш да_ти_я сложат.ано да нямаш проблеми, защото аз си патих много от ГРЕЙТ АУТО.

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZealoT,най-вероятно това цъкане ще е (ако има такова) предполагам като на моя пасат-при рязко подаване на газ и при натиснат 100%педала и неналично ускорение (това си го смята ЕКУ-то) изкючва компресора за да има нужната мощ.Чува се щракане на реле,а вече не знам дали Волекс го има това като вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си купя кола от Литекс моторс, когато ме вземат да работя за Литекс Моторс. Като се замисля и това им е много, защото в заводите в Европа подаряват коли и апартаменти ако някой сключи трудов договор с тях. :toothy9:

Редактирано от Говедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си купя кола от Литекс моторс, когато ме вземат да работя за Литекс Моторс. Като се замисля и това им е много, защото в заводите в Европа подаряват коли и апартаменти ако някой сключи трудов договор с тях. :toothy9:

 

По принцип не съм чул досега някои да е задължен да си купува дадена стока или не. Затова живеем в Демокрация, за да има право всеки да си решава сам за себе си какво да прави и в частност какво да си купува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZealoT,най-вероятно това цъкане ще е (ако има такова) предполагам като на моя пасат-при рязко подаване на газ и при натиснат 100%педала и неналично ускорение (това си го смята ЕКУ-то) изкючва компресора за да има нужната мощ.Чува се щракане на реле,а вече не знам дали Волекс го има това като вариант.

ами да си кажа това цъкане и като че ли губене на мощност го има само на пуснат климатик

вчера и днес поради факта че излизам сутринта в 6 и се прибирам по тъмно не пусках климатик и цъкането го няма.... прави го и на газ и на бензин......

май като ходя да ми слагат алармата че като се прибера в софия ще ми трябва ще се наложи да се хвърли едно око на този проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли си мисля, че цъка релето на перката на радиатора, която се пуска като се включи компресора на климатика и от там асоциираш липсата на мощност с това цъкане, а реално е климатика. Един съвет като караш на климатик (особено градско с тръгни/спри) - дръж я в по-високи обороти и всичко си идва на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си спомням дали не беше коментирано, но цъкането идва от включването на компресора на климатика. той не работи постоянно, а само при нужда. направено е за икономия, затова на някой автомобили има копче EC (economy), а не стандартното АС.

компресора на климатика отнема чувствителна част от мощността на автомобила и затова се усеща това. особено осезателно при мен е като карам със 100 и се включи климатика. все едно внезапен насрещен вятър се появява, а като се изключи и страхотна тяга се освобождава.

това е нещо нормално и е в реда на нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...