Jump to content

Теглич за H5/Steed


Recommended Posts

а също бих искал да попитам някой компетентен теглич само от представителството ли мога да си закупя или има и друг начин.. и ако е от представителството как стават нещата,колко горе долу струва ит.н. мерси предварително

Редактирано от poroinik
преместих питането в нова тема
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че Xhizors има теглич. Писал е тук. Нека се изкаже по въпроса как, от къде и колко :)

 

На последните 2 се вижда и мястото за теглич и самата бутилка, теглича е свален по принцип тъй като само един щифт го дели от това някой да ми го крадне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, - 690лв. теглич и 156лв за 4часа работа в Митвас с признаване на гаранцията....

За този на Xhizors, който бях видял тук, след като обясних на дилъра, къде съм го видял...... "разбрах", че не бил оригиналния, иначе и на мен ми харесва повече. Не мога да прикача снимки нещо, но моя теглич е доста назад и се вижда хоризонталната греда, но крие изцяло бутилката...

Редактирано от newfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно теглича аз си закупих дирекно от Грейт ауто ттеглич както по горе е казал колегата струва около 690лв и найстина скрива бутилката моята е 55л ето как стои.

 

img0674zs.jpg

Редактирано от Mikosh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно 690 лв е самия теглич, без монтажа или с включен монтаж. От Митвас ми дадоха цена 630лв с включен монтаж, което ми се струва малко странно. Доколкото знам излиза около 800 лв теглич с монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Последно 690 лв е самия теглич, без монтажа или с включен монтаж. От Митвас ми дадоха цена 630лв с включен монтаж, което ми се струва малко странно. Доколкото знам излиза около 800 лв теглич с монтажа.

 

Значи явно е моя грешка не е 690лв теглича а сега погледнах във фактурата и пише 780лв мисля че без ДДСто но това е със вкючен монтаж.

Извинявам се че не съм видял по рано това което си писал за да ти отговоря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Значи явно е моя грешка не е 690лв теглича а сега погледнах във фактурата и пише 780лв мисля че без ДДСто но това е със вкючен монтаж.

Извинявам се че не съм видял по рано това което си писал за да ти отговоря :)

 

 

Благодаря за информацията :) разбрах че е около 800 -850 лв излиза теглича :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

 Абе знаех, че теглича може да се ползва и за по-полезни товари от тухли и цимент ама ми се изплъзваше все някак от мирозрението ... сега вече почти съм готов за теглич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Видев при нас е лесно да си сложим тегличи,но при останалите колеги може да загубят гаранцията на колите,което е лошо за тях.Иначе цената на един теглич ми се струва прекалено много това са близо 900лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако стане нещо с кабелите които се връзват и даде на късо ще кажат,че това не е монтирано при тях и така пада гаранцията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...