Jump to content

Дневни светлини за Волекс


elpix

Recommended Posts

560лв. общо за двете LED крушки, работа, 2-те осветителни тела и 2-те пластмаси. Взеха ми 13лв. допълнително от обявения предварително ценоразпис за работата заради това, че сменяха поляритета заради LED крушките. Още не съм свикнал напълно и все посягам към лостчето да включвам светлините, но постепенно отшумява този навик :)

Ето обещаните снимки:

post-4762-0-49236700-1355749021_thumb.jpg

post-4762-0-20439000-1355749025_thumb.jpg

Редактирано от nmnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Изглежда страхотно ! Особенно добре си пасва с белият цвят на колата.

Как мислите колеги, дали за лятото ще пуснат някаква промоция с тия дневни светлини ? 500 лв ми се виждат необосновано висока цена за тази мъъъъъъничка "екстра".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Днес ходих до Митвас и с голяма изненада видях какво са сложили на тестовия Волекс. Казаха ми, че са го измислили скоро и гаранцията се запазва. Светлините са на Philips, предполагам нямат други освен тези: DRL светлини. Казаха ми, че излиза общо около 250лв., но не питах дали с или без ДДС.

 

post-4762-0-27785800-1371645436_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

По принцип Волекс има с заводски дневни светлини, но се монтират само на тези които се водят товарни, а на леките има само халогенни. Аз когато си купувах моят Волекс го взех с дневни светлини, изглежда много добре и съм доволен адски много. Както казах, товарните и също така на Стиид и Ховър ги има тези дневни светлини.

Редактирано от Говедо
Правопис
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...